Закарпатські депутати розпочали вивчення матеріалів чергової сесії обласної ради

16 жовтня спільним засіданням комісії з питань територіального та земельного устрою, агропромислового комплексу і розвитку села ( голова комісії Віктор Трикур), а також з питань управління майном та приватизації ( Іван Йовбак) депутати розпочали обговорення проектів рішень з тих питань, що виносяться на розгляд чергової, ХІ сесії обласної ради У скликання ( див. «НЗ» за 09.10.07).

Закарпатські депутати розпочали вивчення матеріалів чергової сесії обласної ради

Найперше, депутати розглянули блок фінансових питань, що стосуються затвердження звіту про виконання обласного бюджету за ІІ квартал ц.р., використання коштів резервного фонду обласного бюджету та внесення змін до Програми підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» на 2006 - 2008 роки ( зі змінами від 2 серпня ц.р.), з якими їх ознайомив начальник головного фінансового управління ОДА Петро Лазар.

Констатуючи, що основні параметри обласного бюджету виконуються нормально, а дохідна частина його за перше півріччя 2007 року сягає 113 відсотків від запланованого, члени постійних комісій рекомендували ці проекти рішень до розгляду на пленарному засіданні ХІ сесії облради.

У той же час, голова постійної комісії з питань управління майном та приватизації Іван Йовбак, який вів спільне засідання, вніс пропозицію щодо надання фінансової допомоги постраждалим під час трагедії в Дніпропетровську.

Присутній на засіданні голова обласної ради Михайло Кічковський, підтримавши цю гуманну пропозицію, у зв’язку з невідкладністю даного питання, запропонував депутатам спростити процедуру такого рішення через відповідне доручення бюджетної комісії облради обласному фінансовому управлінню і винести його на погодження членам президії обласної ради ще цього тижня.

Відтак, депутати розглянули цілу низку цільових галузевих програм та змін до вже діючих у сфері охорони здоров’я, освіти, фізкультури і спорту, туризму і рекреації, архівної справи тощо, з якими їх знайомили керівники відповідних профільних управлінь ОДА та обласних організацій.

Також учасники спільного засідання постійних комісій проаналізували окремі проекти рішень з майнових, земельних питань та висновків щодо відведення й місця розташування земельних ділянок для створення нових підприємств та об’єктів.

Цього ж дня, з аналогічним порядком денним, відбулися також спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я (голова Василь Русин), праці, зайнятості та соціального захисту населення яку очолює Олег Адамчук, з питань законності та правопорядку (Антон Зелінський). До речі, питання про підтримку постраждалих у Дніпропетровську також звучало на цих комісіях, члени яких одноголосно підтримали благочинну ініціативу щодо надання їм фінансової допомоги.

Прес-служба Закарпатської обласної ради
17 жовтня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

15:39
/ 1
У свій день народження поліг Володимир Молнар із Нижнього Селища на Хустщині Фото новина
23:29
/ 3
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 26
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
/ 4
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
/ 4
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
03:07
В Ужгороді презентували книжку "Августин Волошин: біографія президента Карпатської України" Фото новина
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
» Всі новини