Рятувальники трьох частин та добровольці гасили 5 га землі на території колишнього деревообробного цеху у Мукачеві (ФОТО)

8 липня пожежа охопила територію колишнього деревообробного цеху, що знаходиться на вул. Пряшівській у Мукачеві. Загорання сухої трави й чагарників на земельній ділянці загальною площею 5 гектарів помітили водії проїжджаючих повз автомобілів. Вони о 16:15 і повідомили про подію до служби порятунку «101».

Рятувальники трьох частин та добровольці гасили 5 га землі на території колишнього деревообробного цеху у Мукачеві (ФОТО)

Для гасіння пожежі виїхали бійці 17-ї, 18-ї, 19-ї пожежно-рятувальних частин та добровільної церковної пожежної команди с. Дерцен. Оцінивши складність ситуації, представники ДСНС задіяли також пожежний поїзд Львівської залізниці. Спільними зусиллями вогнеборці о 19:35 локалізували загорання й о 23:45 – повністю його ліквідували.

Остаточну причину появи вогню з’ясовують правоохоронні органи. Серед імовірних версій – необережне поводження з вогнем. На місці події було видно свіжі сліди різання металу. Очевидно, невідомі особи розрізали металічні конструкції, що залишилися на території недіючого підприємства. Іскра потрапила на залишки деревини й підпалила їх. Внаслідок пожежі полум’я знищило відходи деревини, тирсу, сміття, суху траву та чагарники на площі 2 га. Завдані стихією збитки встановлюються.

Крім цього, протягом минулої доби суха трава тричі горіла на території Ужгородського району. Дві пожежі трапилися в с. Сторожниця й одна – у с. Оноківці. Загалом вогонь знищив понад 4 гектари сухої рослинності й чагарників.

У ДСНС України у Закарпатській області

09 липня 2015р.

Теги: рятувальники, добровольці, пожежа

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:55
У Бобовищі водій із 2,41 проміле алкоголю спричинив смертельну ДТП Фото новина
17:10
/ 2
Поліція затримала водія вантажівки, причетного до смертельної ДТП на Абранському перевалі Фото новина
13:11
На Хустщині через пожежу в котельні ледь не згорів житловий будинок Фото новина
12:08
Двоє людей загинули у смертельній автотрощі на Абранському перевалі Фото новина
09:58
/ 1
У румунських Карпатах врятували двох українців, які збилися з маршруту в критичному холоді і двометрових заметах Фото новина
16:55
На Рахівщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
16:22
/ 8
На Мукачівщині 40-річного чоловіка смертельно поранили під час полювання Фото новина
13:28
/ 1
На Рахівщині прикордонники врятували 35-річного киянина, який намагався незаконно перетнути кордон Фото новина
12:31
Гірські пошуковці на Рахівщині врятували чоловіка, який кілька днів блукав у горах Фото новина
23:11
На місці удару рф по пасажирському поїзду "Чоп – Харків – Барвінкове" виявили фрагменти 6 тіл
16:50
/ 2
Поліція розпочала розслідування смерті немовляти в лікарні Мукачева
13:40
На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу в дерев’яній будівлі Фото новина
10:10
На Берегівщині 28-річна породілля народила немовля ще до приїзду лікарів Фото новина
17:33
Поїзд на маршруті Барвінкове – Львів – Чоп потрапив під удар російських безпілотників Фото новина
13:20
Під час пожежі в Чорноголові на Ужгородщині загинув 72-річний чоловік Фото новина
09:50
Падіння дерев і пошкодження ЛЕП спричинили затримки поїздів до Закарпаття
18:12
/ 1
На Тячівщині однорічна дитина постраждала від опіку внаслідок падіння гарячого молока Фото новина
15:23
У неділю на Закарпатті горіли три будинки
14:54
У Нересниці на Тячівщині у пожежі загинув чоловік
13:40
На Хустщині під час пожежі врятували 65-річну жінку Фото новина
12:30
У Синевирській Поляні медики прийняли пологи у салоні швидкої Фото новина
16:31
На Хустщині через негоду медикам довелося приймати пологи на виклику Фото новина
16:16
52-річний чоловік загинув у пожежі в Мукачеві Фото новина
14:55
На Берегівщині жінка врятувала автомобіль із палаючого гаража
10:13
В Ужгороді помер лебідь, врятований напередодні з криги на річці Уж Фото новина
» Всі новини