Закарпатською митницею ДФС до бюджету спрямовано на 67% більше коштів, ніж минулоріч

До Державного бюджету у період січень-червень 2015 року Закарпатською митницею ДФС спрямовано понад 1 млрд 345 млн 885 тис. грн. Це, порівняно з аналогічним періодом 2014 року, більше на 540 млн 49 тис. грн, або на 67%.

Закарпатською митницею ДФС до бюджету спрямовано на 67% більше коштів, ніж минулоріч

До прикладу, в червні цього року митницею Закарпаття до казни спрямовано 226 млн 831 тис. грн, що на 66 млн 455 тис. грн більше ніж в червні 2014-го.

Основними бюджетоформуючими товарами, митне оформлення яких здійснювалось з початку 2015 року, в зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС були: нафтопродукти, з яких сплачено податків – 204,8 млн грн; телефонні апарати – 140,2 млн грн; легкові ТЗ – 95,9 млн грн; шини – 58,6 млн грн; кузови – 42,3 млн грн; машини автоматичного оброблення інформації – 34,7 млн грн тощо.

З основних 20-ти бюджетоформуючих платників податків, що здійснювали митні операції на Закарпатській митниці ДФС, 10 зареєстровано безпосередньо в зоні її діяльності. Ними за півроку до бюджету сплачено 294 млн 500 тис. грн податків, або 33,1% всіх перерахувань митниці.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

08 липня 2015р.

Теги: митниця, бюджет, кошти

НОВИНИ: Соціо

22:31
/ 2
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 23
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
» Всі новини