На Закарпатті активізувались телефонні шахраї-фіскали

Фахівці Головного управління ДФС у Закарпатській області застерігають, що в області активізувались невідомі особи, які телефонують та представляються працівниками ДФС у Закарпатській області і вимагають гроші.

На Закарпатті активізувались телефонні шахраї-фіскали

В управлінні розповідають, якщо ви впевнені, що це шахраї, які представляються працівниками фіскальної служби, то в такому разі потрібно телефонувати до органів МВС за номером телефону «102».

Якщо телефонують дійсно працівники фіскальної служби з такими ж вимогами, то нагадуємо про відповідальність за пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі. Такі дії караються штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк із спеціальною конфіскацією.

Прийняття службовою особою пропозиції чи обіцянки надати їй неправомірну вигоду караються штрафом від однієї тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від трьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та із спеціальною конфіскацією.

Відповідне передбачено статтями 368, 369 Кримінального кодексу України, повідомили Заарпаття онлайн у Відділі комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

 
03 липня 2015р.

Теги: шахраї, фіскали, ДФС

НОВИНИ: Кримінал

16:53
/ 1
На Берегівщині чоловік намагався вбити сусіда сокирою Фото новина
15:31
Суд виніс вирок грабіжникам, які напали на 86-річну жительку Закарпаття Фото новина
13:34
/ 1
Із Німеччини до України екстрадували організатора закарпатського наркоугруповання Фото новина
18:07
/ 4
На Тячівщині чоловік поранив сусіда пострілом із мисливської рушниці Фото новина
17:40
/ 1
На Берегівщині чоловік намагався приховати вбивство, загорнувши тіло в килим Фото новина
11:06
/ 2
На Берегівщині чоловіка знайшли мертвим у калюжі крові Фото новина
09:02
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався Фото новина
14:59
/ 3
На Закарпатті чоловік помер після нападу із сокирою Фото новина
10:04
/ 1
На Закарпатті затримали банду наркоторговців Фото новина
13:00
/ 1
На Закарпатті підліток обікрав підприємство, розрізавши сейф болгаркою Фото новина
15:21
/ 2
На Рахівщині жінку підозрюють у вбивстві власного чоловіка Фото новина
13:16
/ 2
У Мукачеві сусід із ножем напав на чоловіка просто в під'їзді Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
15:13
/ 1
На Закарпатті затримали таксиста, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів через Тису Фото новина
14:05
/ 1
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 7
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 23
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
» Всі новини