Про це повідомляють джерела Закарпаття онлайн у правоохороних органах.
Олег Ціцак має вищу юридичну освіту, у 1997 році закінчив Ужгородський державний університет.
З 1997-го по 2001-й рік працював помічником голови обласного суду.
З 2001-го по 2011-й - суддя Ужгородського міськрайонного суду.
У 2011-2012 роках працював директором Департаменту кадрів та роботи з особовим складом МНС України.
До призначення на посаду військового прокурора Ужгородського гарнізону працював у прокуратурі Львівського гарнізону.
Мукачівска 16.12.2015 / 14:52:14
Я його в 1998 році визнав непридатним на військову службу,а тепер він майор юстиції.Хто дав наркоманови таке звання ?????????
Prosecutor 09.07.2015 / 13:38:56
Маючи високі організаційно-комунікативні здібності та розуміння закону, наш новий військовий прокурор, сподіваємось, зможе забезпечити законність та порядок в нашому регіоні, нехай щастить!
дмитрук 03.07.2015 / 21:55:04
свого часу ціцак виніс рішення судді павліченку яким заставив оноківську сільську раду надати у приватну власність останньому земельну ділянку у лісі де вже стоїть добротний маєток
нормально 03.07.2015 / 13:15:56
Ціцак отримав гарний шанс і має гризти землю, аби, працюючи на державу Україна, довести, що він хороший. Бо ця посада може бути для нього або плацдармом в добре прокурорське майбутнє, або знову в нікуди, з якого він щойно вибрався.
Степан Крук 03.07.2015 / 01:39:20
Пан Ціцак буде займатися питаннями корупції у війську, нестатутними відносинами у військових частинах, неналежним виконанням обовязків військовослужбовцями, військовими злочинами і т д. Врізками у трубопровід, проституцією, деребаном землі буде займатися інший дядя.
просто 02.07.2015 / 23:38:45
Та нормальний то чоловік
юрчик 02.07.2015 / 22:57:41
Народ, ви чо?! Це ВІЙСЬКОВИЙ прокурор
123 02.07.2015 / 22:28:52
Хай Олег Васильович зверне увагу на незаконні вирубки лісів, кришування прокурорами контрабанди, видобутку надр, врізок у нафтопроводи, бо безпредєл Бенци-Янка, уже всіх в області дістав
до Ужгородки 02.07.2015 / 21:59:33
а яке відношення має військовий прокурор до повернення Корони???
Ужгородка 02.07.2015 / 21:49:54
Можливо це єдиний прокурор, який зможе повернути громаді Ужгорода повернути Корону та інше вкрадене майно, можливо хоч зараз запанує Закон в області.
Степан Крук 02.07.2015 / 20:40:05
З посади судді пішов добровільно, після того як в його хату кинули гранату. Чомусь в інформації відсутня служба пана Олега в СБУ.