Цього разу на засідання по справі п'яної лікарки, яка вбила учасників Хресної Ходи на Ужгородщині, не з'явився лікар-нарколог

Відбулося судове засідання по справі п'яної лікарки Наталії Балаж. Цього разу на засідання не прийшов лікар-нарколог Брич.

Цього разу на засідання по справі п

На попередніх слуханнях останнього допитували, на що він підтвердив, що Наталія Балаж перебувала у нетверезому стані. Однак, записи із судового слухання не збереглися, тому лікарю доведеться прийти на засідання знову.

Захисники обвинувачуваної прагнуть, скоріш за все, домогтися, аби справу перекваліфікували з частини третьої на частину другу, мовляв, збитки відшкодовано потерпілим, вважають і "Спецконтролі".

Після тривалих судових засідань Наталія Балаж може вийти "сухою з води", цього і домагаються її адвокати.

Наступне слухання суддя Ужгородського міськрайонного суду Олег Придатчук призначив на 9 липня на 10.00 годину, повідомили у ГО "Спецконтроль".

26 червня 2015р.

Теги: лікарка, Хресна Хода, нарколог

Коментарі

добро 2015-06-26 / 22:38:53
Ця кур... стара Балажка, стільки людям крові попила що слів немає! Скільки вона людей позвільняла, без копійки залишила, і зараз знущаеться над викладачами, Наприклад вчитель який проробив стільки років отримує 1300грн. А її племяница Габріела яка працює секретаркою, і Ви вдумайтеся не маючи вищої освіти працює ще й вчітелем і має 3500грн. !!!! І де спроведливість? А якщо перерахувати скільки родичів працює, то то піз ... повний, а скільки лівих працівників працює, і вона за них зарплату отримує! На місяць уніё з лівими працівниками, та степендию студентів, які нібито діти отримують, а забирає вона виходить понад 130000грн. А решта махінациі і афери ми й не називаємо ... одні тільки іспити і вступ скільки коштуе ....

Про злодіїв у манітях 2015-06-26 / 19:16:45
"Шокирующая история судьи Аппеляционного суда г.Киева Чернушенко свидетельствует не только о борьбе с коррупцией в судах, но и лишний раз напоминает вопиющую необходимость проведения судебной реформы", - считает Президент.
Порошенко призывает Конституционную комиссию безотлагательно разработать пакет изменений в части реформирования судебной системы Источник: http://censor.net.ua/n341652

безкарність породжує свавілля 2015-06-26 / 19:00:29
Скажіть будьте добріхто стоїть за цим злочинним угруповуванням Балажок і їх покровителями, котрі за стільки років кришують цю пропащу сімю покидьків, злодіїв і шахраїв, які в наш час нахабно, глузують із суспільства,тим самим доводять, що гроші ізвязки вирішують усе!
Думаю, якщо вже в Генпрокуратурі, адміністрації Президента не можуть дати відповідь на такий зухвалий шабаш Балаж Надії та її отприсків, які з молоком матері злодійки успадкували увесь негатив моральних виродків!

Порада 2015-06-26 / 18:33:25
Що це за суддя Олег Придатчук, коли він став маріонеткою пройдисвіток-Балажок? Чи може хоче за компанію з Балажкою-вбивцею обличчям полірувати сміттєві баки? До суддів і свідків: не будьте маріонетками цих покидьків, бо за все прийдеться відповідати!!!

Феміда 2015-06-26 / 18:27:43
Куди ж поділися записи попередніх судових засідань? Напевно пропали так, як і фальшивий диплом матері-аферистки Балаж Надії з особової справи з УжНУ, де ця аферистка здобувала науковий ступінь. А суддя- продажна тварь, продався, щоб ці потвори далі людей вбивали. Щоб не стался так,що наступною жертвою цієї п"яної шльондри, не став хтось із близьких цього судді Олега Придатчука.

свідок 2015-06-26 / 18:21:32
суддю на мило!

Генек 2015-06-26 / 17:57:47
Є такий хороший і універсальний інструмент для вирішення таких проблем - СВД

суддьови на замітку 2015-06-26 / 16:42:17
Все робиться по сценарію матері-аферистки водія-вбивці Надії Балаж. Не виключено, що в звязку із знищенням запису лікаря нарколога(тому і знищено, щоб заставити свідків дати неправдиві покази на користь вбивці), вочевидь почалося шантажування лікаря нарколога та свідків по ДТП.
Люди запамятайте одно-хто із цими падлюками Балажами має справу і їм підігрує, то дуже скоро про це пошкодує! А суддя Олег Придатчук хай рішає по закону та совісті,в противному випадку це буде його прощальна лебедина пісня, тобто ці клієнти шахрайки мати і дочка-вбивця Балажки будуть його останніми клієнтами. А він буде громадою засуджений і проклятий за співучасть у злочині!

009 2015-06-26 / 15:48:12
Не суд а ферма, запис знищили.. Судді і правохоронна система доведе країну до зневіру в державу та бунтів ...

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 3
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo