Ужгородська міськрада відновила газету "Ужгород" і змінила її керівника

Відповідно до проекту рішення, винесеного сьогодні, 19 червня, на третє пленарне засідання сесії Ужгородської міської ради, депутати відновили випуск муніципальної газети "Ужгород", створила на її базі Медіацентр і призначила нового очільника.

Ужгородська міськрада відновила газету "Ужгород" і змінила її керівника

Від сьогодні замість Андрія Андрусяка, який є людиною колишнього в.о. мера Віктора Щадея, виконувати обов'язки головного редактора буде Олексій Мегела, який багато років пропрацював верстальником і журналістом друкованого органу міськради обласного центру Закарпаття.

Як йдеться у проекті рішення, проголосованого на сесії, "розвиток інформаційних технологій ставить перед редакцією газети "Ужгород" нове завдання, а саме оптимізацію виробничого процесу, створення на базі газети Медіацентру з метою диверсифікації інформаційних потоків. Медіацентр, окрім випуску газети «Ужгород» у світ, забезпечує діяльність інших каналів комунікації між Ужгородською міською радою, її виконавчим комітетом та громадою міста. Інформування населення міста про заходи, які проводяться міською радою та її структурними підрозділами, оприлюднення інформації з питань освітнього, культурного, спортивного і громадського життя міста здійснюється в газеті "Ужгород", на сайті газети "Ужгород" та на сторінці газети у мережі Facebook".

Газету "Ужгород" було створено згідно з рішенням позачергової 10 сесії III скликання Ужгородської міської ради від 22 грудня 1998 року "Про друкований орган Ужгородської міської ради та її виконавчих органів". Випуск видання було зупинено за ініціативою першого заступника міського голови Ужгорода Івана Волошина, який, на думку експертів, у такий спосію намагався підпорядкувати інформаційну політику міськради у власних інтересах, перенаправивши під це відповідні бюджетні кошти.

19 червня 2015р.

Теги: газета Ужгород, Іван Волошин

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини