Усе літо в Ужгороді від школярів-фотографів чекають робіт на фотоконкурс ім. Пилипюка

Про старт масштабного конкурсу для школярів, який відбувся цього тижня, йшлося, серед іншого, під час прес-конференції на тему святкування Дня Конституції та Дня молоді в Ужгороді. Фотоконкурс ім..Василя Пилипюка організовують Спілка фотохудожників Закарпаття, управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді, управління освіти Ужгородської міської ради.

Усе літо в Ужгороді від школярів-фотографів чекають робіт на фотоконкурс ім. Пилипюка

Володимир Ньорба, голова Спілки фотохудожників Закарпаття, розповів, що фотороботи прийматимуть від учнів, починаючи з найменших класів до 11-го.

«Теми загальні: вільна тема, природа, спорт і мій рідний край. До розгляду журі надсилаються фотографії в цифровому форматі. Кожен учасник може відправити не більше трьох фотографій до кожної теми», - каже Володимир Ньорба.

Ужгород, за словами Володимира Ньорби, став одним з провідних фотоцентрів України.  «Молодь дуже зацікавилася фотографією. З’явилися засоби, доступні для учнів школярів і студентів, фотографія набула значної популярності, зараз назріла необхідність активніше залучати молодь до виставок, яких в області за рік було проведено 59», - каже Володимир Ньорба. 

Роботи від школярів прийматимуть до 25 вересня, відтак фахове журі відбере найкращі  і у рамках святкування Днів Ужгорода відбудеться виставка у Лінгвістичній гімназії. Переможці отримають грамоти та нагороди. Організатори також наголошують на соціальній спрямованості заходу і самих робіт. 

«Школярі мають цікаве завдання на літо»,- додав Володимир Ньорба. 

Вимоги до фотографій: рекомендований розмір 1920 х 1280 px, формат JPG, максимальний розмір файлу: 2Мб. Учасники повинні завантажити файли з фотографіями на електронну пошту agfa.uzh@gmail.com. В листі зі світлинами потрібно повідомити прізвище та ім’я учасника, адресу, контакний телефон та e-mail. Назви файлів зі світлинами повинні починатися з літери відповідної теми та порядкового номеру і містити назву роботи, якщо така є, повідомили Закарпаття онлайн в Ужгородському прес-клубі.

 
18 червня 2015р.

Теги: фотоконкурс, Пилипюк, школярі-фотографи, роботи

НОВИНИ: Соціо

18:16
П’ятдесят ветеранів зійшли на Говерлу в межах програми реабілітації Фото новина
16:27
/ 5
На Драгобраті відкрили пам’ятник Герою України Дмитру Коцюбайлу «Да Вінчі» Фото новина
14:52
/ 1
У румунських Карпатах знайшли виснаженого українця, який блукав понад 20 днів Фото новина
12:52
Мукачівець Ілля Ковач став абсолютним чемпіоном України з пауерліфтингу серед юніорів Фото новина
11:10
На Говерлі травмувалася 15-річна туристка з Вінниці Фото новина
09:13
/ 9
У Мукачеві мобілізували 58-річного вчителя математики, який мав законну відстрочку
17:21
Завтра в Ужгороді відбудеться благодійний забіг UZHTRAIL у Шахтинському лісі
15:30
На Хустщині відновлюють популяцію струмкової форелі Фото новина
13:56
Уночі на Хустщині в пожежі загинула 29-річна жінка Фото новина
12:42
В Ужгороді запрацював новий механізм подачі документів на відстрочку Фото новина
11:09
Кікбоксер із Закарпаття переміг суперника з Китаю та став чемпіоном світу Фото новина
18:25
У Мукачеві вшанували пам’ять блаженного священномученика Теодора Ромжі Фото новина
17:46
/ 1
В Ужгороді жінку засудили до шести років ув’язнення за наркоторгівлю Фото новина
16:47
У горах врятували туристку, яка заблукала поблизу Петроса Фото новина
15:35
На кордоні в Ужгороді зупинили вантажівку з рідинами для електронних сигарет Фото новина
14:28
У Підвиноградові вантажівка збила велосипедиста Фото новина
13:21
На Закарпатті оштрафували трьох водіїв, які працювали без ліцензії Фото новина
12:08
На Рахівщині під час руху зайнявся легковик Фото новина
11:24
/ 7
На ПП «Велика Паладь – Надьгодош» мобілізований адвокат на авто протаранив шлагбаум і втік в угорщину Відео новина
10:07
В Ужгороді водія оштрафували на 75 тисяч грн Фото новина
09:02
Румунські рятувальники знайшли двох українців, які чотири дні блукали засніженими Карпатами Фото новина
17:42
/ 1
В Ужгороді частково перекриють рух на вулиці Карпатської України Фото новина
16:18
На війні з рф поліг військовослужбовець із Соломонова Золтан Шім Фото новина
15:20
Суд залишив під вартою підозрюваних у жорстокому вбивстві на Тячівщині Фото новина
13:49
На Закарпатті розслідують забруднення річки Верке Фото новина
» Всі новини