Закарпаття: Вчора на КПП "Тиса" прикордонна вівчарка занюхала факт перевезення психотропних речовин громадянкою сусідньої Угорщини

Громадянка Угорщини, що учора в’їжджала в Україну через закарпатський пункт пропуску «Тиса» привернула увагу прикордонно-митного наряду через свою неадекватну поведінку. Жінка, яка під’їхала до лінії контролю автомобілем «Тойота», виглядала настільки збудженою, що, поглянувши на неї, інспектори прикордонної та митної служб прийняли рішення оглянути транспортний засіб ретельніше.

Причиною хвилювання туристки виявилися два маленькі паперові конвертики із порошком білого кольору, заховані у футлярі для окулярів, та два флакони з капсулами у ящику для рукавичок. Залучена до перевірки натренована на пошук наркотиків службова собака Дея підтвердила підозри прикордонників, вказавши кінологу саме на ті місця, де до цього були знайдені зазначені препарати. Проведений на місці експрес-аналіз показав, що знайдений порошок та капсули містять амфетамін, який використовується для виробництва «Екстазі». Остаточний вердикт повинна винести спеціальна експертна комісія, а поки що психотропи та автомобіль, де їх було знайдено, вилучено. Вартість конфіскованого легковика – понад 66 тисяч гривень.

Ще один випадок перевезення заборонених препаратів зафіксовано у минулі вихідні у Садовському морському порту. Їх власником виявився громадянин Ірану, який заховав в обшивці сидіння вантажівки «Сканія» 36 пігулок психотропної дії.

Усього за 9 місяців нинішнього року співробітники Держприкордонслужби вилучили на кордоні понад 50 тисяч пігулок препаратів психотропної дії та близько півкілограма таких препаратів у порошку.

Прес-служба Держприкордонслужби України
15 жовтня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини