Мешканець Чопа, перекривши смугу руху поблизу кордону і погрожуючи запальничкою, вимагав у подорожувальників гроші

13 червня близько 5-ої години ранку неподалік КПП "Тиса" мешканець міста Чоп не власному авто перекрив смугу руху, чим перешкоджав громадянам Угорщини потрапити на територію України. За проїзд він вимагав плату у 10 тисяч форинтів.

Мешканець Чопа, перекривши смугу руху поблизу кордону і погрожуючи запальничкою, вимагав у подорожувальників гроші

Водїї проігнорували вимогу правопорушника та об'їхали його автівку, далі зупинились на заправці, що неподалік. Обурений відмовою вимагач не заспокоївся та наздогнав іноземців. Вийшовши з авто з предметом схожим на пістолет знову почав вимагати гроші від громадян. На щастя з ним було двоє пасажирів, які заспокоїли товариша і сівши в машину втікли.

Потерпілі зателефонували в міліцію та повідомили про прикру подію. Вже менше ніж за годину працівники карного розшуку Ужгородського райвідділу міліції встановили та затримали злочинця.Відносно нього слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.189 Кримінального кодексу України (вимагання).

Правоохоронці встановили, що предмет, схожий на пістолет не є зброєю, а звичайною запальничкою. Досудове розслідування триває, готуються всі необхідні матеріали для направлення до суду, повідомляють в Ужгородському РВ УМВС.

17 червня 2015р.

Теги: смуга руху, запальничка, автомобіль, кордон, вимагання

НОВИНИ: Кримінал

17:08
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
13:31
У Ясіні на Рахівщині 24-річний прикарпатець "конфліктно" стріляв з "травмата" у 23-річного місцевого жителя Фото новина
12:18
Суд залишив іноземця, який зґвалтував неповнолітню у Мукачеві, під вартою Фото новина
17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 6
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
» Всі новини