Із понад 9 тис зареєстрованих безробітних у квітні закарпатців 68,4 % складали жінки

Кількість зареєстрованих безробітних на кінець травня 2015р. становила 9,2 тис. осіб, або 17,3% усіх безробітних працездатного віку, визначених за методологією МОП. Допомогу по безробіттю отримували 82,0% осіб, які мали статус безробітного. Із загальної кількості безробітних 68,4% складали жінки.

Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області порівняно з квітнем 2015р. залишився на рівні попереднього місяця і становив 1,2% населення працездатного віку, у сільській місцевості та міських поселеннях він становив 1,1% та 1,3% населення працездатного віку відповідно.

Зменшення обсягів зареєстрованого безробіття у травні 2015р. порівняно з квітнем 2015р. спостерігалось у більшості районів області крім м. Мукачево, Іршавського, Мукачівського, Перечинського та Свалявського районів.

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених роботодавцями1 до державної служби зайнятості, в травні 2015р. порівняно із квітнем 2015р. зменшилася на 125, або на 12,8%, і на кінець місяця становила 855. Порівняно з відповідним періодом минулого року даний показник зменшився на 16,7%.

За сприяння державної служби зайнятості у січні–травні 2015р. працевлаштовано 4117 особи, або 23,1% громадян, які мали статус безробітного у цьому періоді у т.ч. у травні п.р. – 975 осіб, або 23,7% усіх громадян, працевлаштованих за період з початку року, Порівняно з відповідним періодом 2014р. кількість працевлаштованих зменшилась на 8,9%.

Серед зареєстрованих безробітних, що отримали роботу в травні 2015р., 65,2% становили жінки, 44,9% – молодь у віці до 35 років.

Частка працевлаштованих порівняно з квітнем 2015р. зменшилась на 0,3 в.п. і у травні 2015р. становила 8,8% громадян, які мали статус зареєстрованого безробітного в цьому місяці (у травні 2014р. – 7,9%).

Найбільший рівень зазначеного показника у травні 2015р. спостерігався у Хустському районі (15,3%), найменший – у Міжгірському районі (2,5%).

Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю впродовж травня 2015р., становила 7,5 тис. осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 989 грн., що дорівнює 81,2% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (1218 грн.), повідомили Закарпаття онлайн в ГУ статистики у Закарпатській області.

 
17 червня 2015р.

Теги: безробітні, жінки, квітень

НОВИНИ: Соціо

17:29
На війні з рф загинув Захисник із Воловця — Іван Мадяр Фото новина
16:25
Екологи з’ясовують причини почервоніння води у річці Уж Фото новина
15:43
Прокуратура вимагає більшу заставу для підприємця, що перевозив ухилянтів у фурі на Закарпатті Фото новина
14:23
У Рахівській громаді проведуть стерилізацію безпритульних тварин Фото новина
13:15
Влада та інвестори домовляються про відновлення “Flex” у Мукачеві Фото новина
12:16
У Мукачеві після ракетного удару якість повітря поступово покращується Фото новина
10:58
На Берегівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней серед диких кабанів Фото новина
09:59
Рятувальники ліквідували масштабну пожежу після ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
08:56
/ 7
В Ужгороді поліцейського звільнили за захист ветерана від ТЦК Фото новина
19:31
/ 1
Велика закарпатська афера
18:43
Лікарі повідомили про стан постраждалих унаслідок ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
17:49
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали 18-річну переправницю разом з «клієнтом» Фото новина
16:46
До Мукачева прибув евакуаційний потяг з Дніпропетровщини Фото новина
15:43
На Тячівщині взяли під варту двох переправників Фото новина
14:36
Працівники водоканалу в Мукачеві натрапили на міну часів Другої світової Фото новина
13:09
/ 1
Чоловік, якого рятувальники витягли з урвища на Рахівщині, помер Фото новина
12:59
/ 1
На Рахівщині 26-річний турист з Бахмута зірвався в урвище Фото новина
12:12
/ 1
Собака допоміг закарпатським прикордонникам затримати порушників на кордоні з Румунією Фото новина
10:03
У Мукачеві другу добу гасять пожежу після ракетного удару рф по підприємству Фото новина
09:07
Сімох чоловіків, які шукали шлях за кордон у Telegram, затримали на Тячівщині Фото новина
06:56
/ 1
Закарпаття втрачає туристичний потенціал через рішення про будівництво вітряків - експерт
23:53
Жінки, які захищають Карпати. Наталія Вишневська про вітряки на Закарпатті та участь громадськості Відео новина
19:53
Відкрито реєстрацію на подорож екоклубу в Ясіня "Стежка Довбуша"
17:24
У Воловці взято під варту підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої Фото новина
16:48
/ 1
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
» Всі новини