В Ужгороді протестували "гуртожитківці", у Фонді держмайна переконують – заходи з приватизації гуртожитків комбінату "Патент" тривають

При приватизації регіональним відділенням Фонду держмайна України по Закарпатській області у 1994-1995 роках Виробничо-видавничого комбінату «Патент» (м.Ужгород), гуртожиток підприємства по вул. Джамбула, 50, згідно із чинним законодавством, увійшов до статутного капіталу ВАТ «Патент».

В Ужгороді протестували "гуртожитківці", у Фонді держмайна переконують – заходи з приватизації гуртожитків комбінату "Патент" тривають

На вимогу мешканців гуртожитку, керуючись Законом України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», РВ ФДМУ спільно з представниками територіальної громади та прокуратури м.Ужгород здійснюють заходи щодо найшвидшої приватизації житла мешканцями гуртожитку, повідомляється на офіційному сайті Фонду державного майна України.

Відповідне повідомлення було порилюднене після акції протесту, влаштованої сьогодні мешканцями гуртожитку по вул. Джамбула: зо два десятки мітингувальників перекрили вулицю Собранецьку, вимагаючи зустрічі із власником Ужгородського коньячного заводу Володимиром Гісемом, якому нібито належить також і ВАТ «ПАТЕНТ». Люди нарікають: вже кілька років не можуть приватизувати свої помешкання - через те, що "Патент", на балансі якого перебуває будинок, не хоче передати багатоповерхівку на баланс міста. Що, в свою чергу, унеможливлює приватизацію людьми помешкань в яких вони живуть понад 20 років.

 

15 червня 2015р.

Теги: протест, гуртожитківці, Фонд держмайна, приватизація

НОВИНИ: Соціо

17:07
/ 6
Нардеп заявив про нову схему «бусифікації» на Закарпатті
12:13
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Юрієм Легезою Фото новина
10:00
/ 1
На Мукачівщині зафіксували сказ у домашньої кішки Фото новина
15:38
/ 1
В Ужгороді патрульні виявили наркотики в автомобілі BMW Фото новина
09:33
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим на війні з росією Василем Геричем Фото новина
09:09
На Харківщині поліг прикордонник Олександр Барон із Заброді Великоберезнянської громади Фото новина
18:05
/ 5
На Закарпатті туристичний збір зріс майже на 43% Фото новина
16:07
/ 1
На Закарпатті водій міжнародного автобуса їхав із чужою чіп-картою Фото новина
15:11
/ 1
У селі на Закарпатті зафіксували спалах гепатиту А
11:27
/ 1
В Ужгороді через ремонт вулиці Карпатської України тимчасово змінили маршрути автобусів
09:58
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Іштваном Гуяном на позивний «Smile» Фото новина
09:01
/ 1
Четверо українців опинилися в небезпеці в Румунських Карпатах
18:25
У Карпатах під час зливи заблукали дві туристки з Одеси Фото новина
17:37
Лікарі Львова врятували немовля із Закарпаття зі складною вродженою вадою Фото новина
16:27
В Ужгороді відкрили рух вулицею Карпатської України Фото новина
14:42
До 9 годин затримки: низка потягів до Закарпаття курсує із запізненням
11:48
/ 1
На Закарпатті викрили двох нелегальних перевізників Фото новина
11:03
/ 1
Підтверджено загибель 20-річного захисника зі Сваляви, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:21
/ 1
У Барвінку знову горіло сміттєзвалище Фото новина
11:54
/ 2
На Закарпатті обрали найкращі вина 2026 року Фото новина
18:18
/ 26
В Ужгороді відкрили нову мініскульптуру, присвячену легендарному лікарю Андрію Новаку Фото новина
12:46
/ 1
На Тячівщині судитимуть депутата, який не задекларував майно та доходи на понад 6 млн грн Фото новина
11:39
/ 3
Закарпатські прикордонники зірвали контрабанду сигарет із використанням безпілотників Фото новина
11:03
/ 1
Ужгородці показали, як виглядав Полуничний Місяць цієї ночі Фото новина
08:33
/ 2
На Закарпатті 30 червня діятимуть погодинні відключення світла
» Всі новини