Сім'ям полеглих на Сході закарпатських військовиків виділили майже 6 млн грн

Сьогодні, 15 червня в обласній раді відбулося планове засідання постійної депутатської комісії з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення, яку очолює Антон Ліврінц.

Сім

В її роботі взяли участь перший заступник голова облради Михайло Попович, начальник відділу соціального забезпечення Закарпатського обласного військового комісаріату Іван Боклах, начальник управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА Василь Скрип та його засупник Єлізавета Біров, заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення Закарпатської ОДА Ганна Морозюк та ін.

Серед питань, які були внесені на порядок денний, основним було про погодження календарного плану виконання заходів по Програмі «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2015 рік та про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців із Закарпаття, які брали участь в АТО на Сході України.

Заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення Закарпатської ОДА Ганна Морозюк інформувала членів комісії з цих питань по суті. Відбулося жваве обговорення кожного з них. Депутати висловили ряд слушних думок і пропозицій.

Так, за 2014-2015 рр. вже виділено по Програмі «Турбота» матеріальну допомогу 58 сім’ям загиблих військовослужбовців на Сході України по 100 тис.грн. кожній, а це – 5 млн. 800 тис.грн. Цими днями надійшли ще дві «сумні» заяви…

Йшлося також про надану одноразову матеріальну допомогу жителям області на лікування, у т.ч. й за межами України, за поданням управління охорони здоров’я ОДА. Як інформував начальник управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА Василь Скрип, із виділених депутатами 5 млн.грн відповідна комісія при управлінні охорони здоров'я вже розподілила 2 млн 801 тис.грн. на потреби 14 важкохворих закарпатців – жителів Виноградівщини, Мукачівщини, Воловеччини, Ужгородщини та ін.

Взявши до уваги інформацію медичних фахівців, члени постійної комісії схвалили цю акцію доброї волі та рекомендували розробити відповідне Положення згаданої комісії, затвердити його на сесії та продовжувати позитивну практику щодо соціального захисту населення в рамках чинного законодавства.

Далі комісія розглянула низку матеріалів, що надійшли на її адресу, повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

15 червня 2015р.

Теги: військовики, допомога, Турбота

НОВИНИ: Соціо

17:08
/ 3
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
16:16
У Мукачеві розквітла знаменита «шалена» сакура Фото новина
14:51
/ 1
На Закарпатті від початку року «швидка» 500 разів виїжджала до пацієнтів із проблемами нирок Фото новина
13:16
У Мукачеві 14 березня проведуть еко-пікнік на набережній
12:26
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із військовим Володимиром Мащенком Фото новина
10:05
У Довгому на Хустщині попрощалися з 25-річним захисником Василем Бабинцем Фото новина
17:49
В Ужгороді попрощалися із 56-річним офіцером Олександром Сахнюком Фото новина
17:12
Підтвердили загибель на війні захисника із Біласовиці на Мукачівщині Олександра Власова Фото новина
12:42
/ 1
У поїзді з Будапешта до Чопа виявили психотропні препарати Фото новина
09:12
В Ужгороді попрощалися з полеглим солдатом Михайлом Швандою Фото новина
20:49
В обласній бібліотеці імені Федора Потушняка презентують книжки про Карпатську Україну
17:42
/ 1
У Довгому прощатимуться з 25-річним Героєм Василем Бабинцем, який півтора року був зниклим безвісти Фото новина
15:54
Підтвердили загибель 30-річного захисника із Оленьова на Мукачівщині Едуарда Фейси Фото новина
13:15
У Мукачеві медики пішки через ліс діставалися до травмованого підлітка Фото новина
12:21
/ 10
Уряд погодив створення нового університету на Закарпатті
18:31
/ 1
На кордоні Закарпаття викрили двох чоловіків із підробленими документами
10:59
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Жабським Фото новина
10:13
В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП з припаркованим авто Фото новина
19:24
/ 9
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
/ 1
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
/ 1
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
» Всі новини