Головний міліціонер Закарпаття провів прийом жителів Мукачева

Співпраця правоохоронців Закарпаття з населенням гірського краю протягом останніх років значно активізувалася. Однією з форм такої взаємодії є прийом керівництвом обласного УМВС громадян за місцем проживання. Адже керівника закарпатської міліції цікавить не тільки справна цифра, скажімо, розкриття кримінально-карних діянь, але й наболілі питання населення, реальний стан співпраці міліції з громадськістю, відгуки людей про діяльність правоохоронців. А ці фактори, погодьтеся, формують і громадську думку про працівників міліції.

На прийом до начальника УМВС України у Закарпатській області генерал-майора міліції Віктора Чепака в Мукачеві стали записуватися заздалегідь. Першими навідалися голова ради ветеранів Мукачівського міськвідділу Іван Русин та ветеран органів внутрішніх справ Євген Горват. Обидва вони звернулися з приводу перерахування пенсій. Генерал доручив своєму заступнику Ю.Ватралі вивчити питання дорахування коштів пенсіонерам ОВС, інвалідам органів внутрішніх справ та особам, прирівняним до них. Крім того, пенсіонерам, котрі є активними членами і керівниками ветеранських організацій, а також співпрацюють з органами внутрішніх справ, клопотати про присвоєння звань на один ступінь вище.

Пенсіонер Михайло Павлишинець навідався зі сльозами на очах: прийшов подякувати Віктору Чепаку за професійні дії працівників мукачівської міліції,  виявлений високий професіоналізм яких  допоміг розкрити вбивство його родича. Навіть не сподівався, що злочинців так швидко затримають. Звичайно, таку щиру подяку правоохоронцям досить приємно чути.

Наступними відвідувачами стало подружжя Гряділів, котре прийшло зі скаргами на свого сусіда. Тривалий час цей чолов'яга нікому не дає проходу і чинить на них моральний тиск, принижує честь і гідність. Як з'ясувалося, цього бешкетника досить добре знають і міська влада, і мукачівські правоохоронці. Керівник управління дав вказівку: якщо виникне черговий конфлікт, то всі правопорушення зафіксувати на відеокамеру, оформити відповідні документи і справу передати в суд. З аналогічною проблемою звернулася й Марія Ляшенко, котрій також час від часу допікає  сусід. І в цьому випадку начальник УМВС доручив Михайлові Штефку вислати на місце працівників міліції, щоб прийняти заяви та вжити відповідні заходи реагування згідно з чинним законодавством.

Ще один відвідувач повідомив, що свого часу безвісти зникла його молода родичка. А нині надійшло повідомлення про те, що вона з'явилася  в одному з сіл Тячівщини. Віктор Іванович одразу зателефонував начальнику райвідділу і  доручив сприяти батькам та рідним у поверненні зниклої.  

Черговий відвідувач, Юрій Несух, котрий працює директором  спецшколи для слабозорих, висловив подяку працівникам міліції, особливо старшому оперуповноваженому кримінальної міліції у справах неповнолітніх Андрію Шкірі, за плідну співпрацю. Адже часті відвідини людей в уніформі їхнього навчального закладу дозволяють уникати зайвих проблем. Генерал доручив начальнику міськвідділу УМВС розглянути питання щодо заохочення названого правоохоронця, а також подякував директору за добрі відгуки про міліцію.

Звернулися до керівника УМВС і два офіцери міліції з проханням посприяти у вирішенні їхніх службових питань. Віктор Чепак з розумінням поставився до прохань правоохоронців, доручив своїм заступникам розглянути їхні звернення.

Цього дня на прийом до начальника УМВС навідалося понад десять громадян. Кожен з відвідувачів отримав вичерпну відповідь чи роз’яснення. Усі звернення Віктор Чепак взяв на особистий контроль.

ЦЗГ у Закарпатській області—"Відомості міліції"
15 жовтня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

14:04
/ 2
На вечір суботи та у ніч проти неділі на Закарпатті прогнозують грози зі зливами, шквальним вітром, градом і мокрим снігом
13:56
На Закарпатті відкривають пункти пропуску на кордонах зі Словаччиною
10:47
/ 1
На Закарпатті через йододефіцит у 4 рази більше захворювань щитовидної залози, ніж в інших областях країни
10:27
/ 5
На Міжгірщині пройшла конференція щодо розвитку туризму
10:16
/ 2
"Велике будівництво" триває на Закарпатті
09:36
За безпекою дорожнього руху на Закарпатті слідкуватимуть додаткові патрулі
02:34
/ 4
В Ужгороді на погоджувальній комісії по "Кірпічці" громадськість відстояла додатковий шмат території майбутнього парку від забудови
02:18
На Тячівщині жителі Дубового вийшли на попереджувальну акцію через ями в центрі селища
01:55
На Закарпатті мобільні групи перевірятимуть на кордоні з Угорщиною посилки заробітчан (ДОКУМЕНТ)
01:25
На Закарпатті обговорили проєкт "Мале карпатське коло"
01:14
Угорщина повідомила, що відтерміновує відкриття пунктів пропуску на українсько-угорському кордоні зі свого боку
18:00
/ 3
Угорщина погодила відкриття 4 пунктів пропуску на Закарпатті
17:53
/ 1
Останній дзвоник відсвяткували дистанційно у школах Закарпаття
16:29
/ 1
В Ужгороді шукають кандидатів на звання почесного громадянина міста і претендентів на почесну відзнаку міськради
14:43
/ 2
Суд підтвердив обов'язок підрядника відшкодувати збитки за неякісний ремонт частини вулиці Капушанської в Ужгороді
14:26
На Закарпатті з 1 червня послаблюють карантин: дозволяють пасажирські перевезення, роботу готелів і спортзалів
13:03
/ 5
Ще 7 нових автобусів "Електронів" закуплять в Ужгороді
12:05
/ 2
На Закарпатті торік було зареєстровано 7 506 шлюбів і народилося 13 016 дітей
11:00
Закарпаття готове до переходу на другий етап послаблення карантину – МОЗ
10:54
КПП "Лужанка" й "Горонглаб" на Закарпатті відновлюють роботу
03:17
/ 1
У Сумах на Алеї Слави відкрили пам'ятник колишньому командиру 128-ї окремої Закарпатської гірсько-штурмової бригади Є.Коростельову
18:05
До 1 липня в Ужгороді можна пропонувати претендентів на премію імені Петра Скунця
17:35
/ 2
В Ужгороді триває капремонт площі Петефі
15:40
На складання ЗНО на Закарпатті зареєструвалися 12 тисяч 834 учасники
15:06
/ 4
29 травня на Закарпатті вирішуватимуть щодо пом'якшення карантину, а з 1 червня запустять потяг Київ-Ужгород
» Всі новини