Самосуд у циганському таборі на Перечинщині розпочався зі сварки на дитячому майданчику (ВІДЕО)

Побиття, розбиті шибки та розтрощені автівки - конфлікт між дітьми переріс у кримінальну площину.

Самосуд у циганському таборі на Перечинщині розпочався зі сварки на дитячому майданчику (ВІДЕО)

На Закарпатті конфлікт між дорослими на дитячому майданчику, які посварилися через дітей, закінчився забоями, розтрощеними авто, вибитими шибками і кримінальним провадженням. Після словесної перепалки вони взялися за каміння і кидалися, поки не приїхала міліція. Інцидент стався на околиці міста біля ромського табору. 

Пані Оксана досі під враженням від пережитого, боїться за життя своїх дітей. Їх у неї аж восьмеро. Зізнається, що конфлікти з сусідами й раніше траплялися, але їх завжди вирішували мирно.   "Вона почала ображати мою доньку усілякими словами нецензурними. Я кажу, не звертай уваги. Ми зайшли у будинок, а потім чуємо, гупає щось. Вибігаємо, а там, як із кулемета, каміння туди, сюди. Влучили двома каменями у зятя, сина вчора побили", - розповідає учасниця конфлікту Оксана Бригеда.  У зятя побита голова, у сина забої м'яких тканин. Вони ледве врятувалися від розлюченого натовпу, кажуть свідки.

Друга сторона конфлікту – родина пастора ромської громади. Підтверджують, що сварка почалася між дітьми, але мають свою версію подій.  "Вони собі самі начали ламати вікна. Каміння почало летіти", - стверджує інша учасниця конфлікту Ірина Сурмай. Кажуть, що з їхнього боку також є двоє постраждалих: один з переломом руки, в іншого синці. Миритися не мають наміру.

Тим часом, у міліції запевняють, що відповідатимуть обидві родини. Кримінальне провадження відкрили за статтею "Хуліганство". Вона передбачає не лише штраф, а й ув'язнення до 5 років.

Подробиці - у сюжеті кореспондента ТСН Наталі Зотової.

12 червня 2015р.

Теги: цигани, конфлікт

НОВИНИ: Кримінал

16:07
/ 1
Трьох переправників із Закарпаття засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
09:18
/ 1
У Мукачеві засудили наркоторговця, який продавав метамфетамін у під'їзді власного будинку
16:53
/ 3
На Берегівщині чоловік намагався вбити сусіда сокирою Фото новина
15:31
Суд виніс вирок грабіжникам, які напали на 86-річну жительку Закарпаття Фото новина
13:34
/ 1
Із Німеччини до України екстрадували організатора закарпатського наркоугруповання Фото новина
18:07
/ 5
На Тячівщині чоловік поранив сусіда пострілом із мисливської рушниці Фото новина
17:40
/ 2
На Берегівщині чоловік намагався приховати вбивство, загорнувши тіло в килим Фото новина
11:06
/ 2
На Берегівщині чоловіка знайшли мертвим у калюжі крові Фото новина
09:02
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався Фото новина
14:59
/ 3
На Закарпатті чоловік помер після нападу із сокирою Фото новина
10:04
/ 1
На Закарпатті затримали банду наркоторговців Фото новина
13:00
/ 1
На Закарпатті підліток обікрав підприємство, розрізавши сейф болгаркою Фото новина
15:21
/ 2
На Рахівщині жінку підозрюють у вбивстві власного чоловіка Фото новина
13:16
/ 2
У Мукачеві сусід із ножем напав на чоловіка просто в під'їзді Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
15:13
/ 1
На Закарпатті затримали таксиста, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів через Тису Фото новина
14:05
/ 1
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 7
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 23
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
» Всі новини