На Тячівщині затримали п'ятьох молодиків зі зброєю в автівці (ФОТО)

Днями тячівські міліціонери зупинили легковий автомобіль марки «Вольво», в салоні якого перебувало п’ятеро молодиків. В машині правоохоронці виявили та вилучили пістолет і револьвер.

На Тячівщині затримали п

Увагу правоохоронців привернуло те, що водій і пасажири «Вольво» нервували та намагалися якомога скоріше поїхати. Це й спонукало правоохоронців перевірити салон автівки.

В ході огляду іномарки, під переднім пасажирським сидінням правоохоронці виявили пневматичний пістолет калібру 4,5 мм. А під заднім сидінням знайшли ще й револьвер.

Зброю вилучено та направлено на експертизу.

Як з’ясувалося, двоє із п’яти зловмисників вже притягалися раніше до кримінальної відповідальності за крадіжки та вчинення хуліганських дій.

- За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (Незаконне носіння та зберігання вогнепальної зброї), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років. Проводиться досудове розслідування, – каже т.в.о. начальника Тячівського РВ УМВС Павло Маскалюк, повідомляє Тячівський РВ УМВС.

09 червня 2015р.

Теги: зброя, автівка, молодики, револьвер

Коментарі

Копча 09.06.2015 / 13:08:14
Як же з@ебали дебіли з МВС. На фото пістолет пневматичний газобалонний cal 4.5 mm. та револьвер під набій Флобера. Усе зображене не підпадає під визначення вогнепальної зброї то ж кримінальним провадженням за ч.1 ст.263 КК панове Маскалюк разом з Тячевським РВ УМВС можуть підтерти собі дупу. Подібні "справи" в чергове доказують безмозкість правоохоронної системи коли газобалонну пневматику на догоду публіці пробують видати за вогнепальну зброю чи як СБУшники ловлять сірохмана і роблять з нього "перечинського терориста".
P.S. Олеже як там справа по перечинському "підривнику". Може б лицарі плаща та кинджала визнали власну помилку і написали нам про це?

НОВИНИ: Кримінал

15:52
/ 6
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 6
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
» Всі новини