На Закарпатті підприємець відповідатиме за втручання у роботу газової мережі з метою уникнення оплати за спожитий газ (ФОТО)

ПАТ «Закарпатгаз» відсудив у фізичної особи-підприємця з Мукачева Станіслава Ц. завдані збитки в сумі понад 155 тисяч гривень. Господарський суд Закарпатської області зобов’язав порушника відшкодувати також понад 3 тисячі гривень витрат зі сплати судового збору.

На Закарпатті підприємець відповідатиме за втручання у роботу газової мережі з метою уникнення оплати за спожитий газ (ФОТО)

У червні минулого року працівниками ПАТ «Закарпатгаз» під час перевірки було виявлено самовільне втручання споживача – власника кафе «Первак» Станіслава Ц. в роботу газової мережі поза охопленням приладів обліку з метою несанкціонованого відбору природного газу. Було складено акт, яким зафіксовано заміну передбаченого технічною документацією котла на інший, самовільно встановлену ПГ-4, пальник типу АОГВ 20, під’єднаний гумовим шлангом через горище до мангалу в іншому приміщенні та трійник, що об’єднує три одиниці ПГ-4 і котел, а також зафіксовано втручання в роботу системи газопостачання шляхом під’єднання гнучкого рукава в різьбове з’єднання до лічильника. І, звісно, подано позов до суду. Відповідач, хоча й не відмовлявся від самовільного здійснення заміни газових приладів, заперечував вплив цих дій на роботу приладу обліку та факт порушення пломб на різьбовому з’єднанні до вузла обліку. Всілякі маневри з метою ухилитися від відповідальності, зворотні безпідставні претензії до позивача, відсутність на засіданнях суду не допомогли підприємцю привернути Феміду на свій бік.

Крім складної юридичної колізії, цей випадок привертає увагу і в контексті безпеки газопостачання. ПАТ «Закарпатгаз» закликає своїх клієнтів не вдаватися до самовільних втручань у роботу газових приладів та систем газопостачання, аби не спровокувати аварійних ситуацій, що несуть загрозу здоров’ю та життю вашому і тих, хто поряд.

На знімках: докази самовільного втручання в роботу системи газопостачання підприємця Станіслава Ц., що надавались у судовому розгляді, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі ПАТ "Закарпатгаз".

05 червня 2015р.

Теги: газ, підприємець, мережа

Коментарі

ужгородка 05.06.2015 / 15:46:22
Но, шіковні. А менти Шаранича вже третій рік мурижать в досудовому слідстві аналогічну, тільки значно масштабнішу крадіжку газу в "Унгварському" афериста Вані Во(ло)шина.

Ну і де правда і закон?

НОВИНИ: Кримінал

17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 6
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 9
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 1
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
09:01
На Закарпатті судитимуть держвиконавця, який обіцяв «вирішити питання» за 20 тис. грн Фото новина
17:57
/ 8
На Закарпатті судитимуть чоловіка за проросійську пропаганду в соцмережах Фото новина
15:41
/ 1
На Закарпатті завершили розслідування ДТП, де загинуло подружжя й постраждала 3-річна дитина Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті судитимуть реєстратора за незаконну «переписку» землі померлої жінки Фото новина
11:10
/ 1
Сімейний насильник з Ужгородщини отримав 9 років за смертельне побиття співмешканки
17:44
Закарпатський митник налагодив канал ввезення годинників без сплати мит Фото новина
» Всі новини