Реклама B3

У міліції підтвердили, що при затриманні на хабарі прикордонника у Великому Бичкові, одного з учасників інциденту поранили з пістолета

Рахівські міліціонери розпочали кримінальне провадження за втручання в діяльність працівника правоохоронного органу.

У міліції підтвердили, що при затриманні на хабарі прикордонника у Великому Бичкові, одного з учасників інциденту поранили з пістолета

Під час проведення затримання слідчим військової прокуратури Ужгородського гарнізону та працівниками Служби безпеки України в Закарпатській області начальника  відділення інспекторів прикордонної служби «Великий Бичків» на хабарі, група місцевих мешканців чинила супротив працівникам правоохоронного органу, повідомляє Рахівський РВ УМВС. Один із них активно втрутився в проведення слідчих дій. Він почав перешкоджати працівникам СБУ виконувати свої службові обов’язки, які полягали в затриманні посадової особи та завдав їм кілька ударів. На попередження працівників СБУ про неприпустимість вказаних дій не реагував, внаслідок чого до нього було застосовано  травматичний пістолет.

На місце події виїхали працівники Рахівського райвідділу міліції, подію було задокументовано, відомості про злочин внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ч.2 ст.343 Кримінального кодексу України (Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу). Такі протиправні дії караються арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до чотирьох років.

Прикордонник затриманий за вчинення злочину, передбаченого ст.368 Кримінального кодексу України (Одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням).

Підозрюваний, до якого було застосовано зброю, перебуваєя в Рахівській районній лікарні.

Як учора повідомляло Закарпаття онлайнначальника відділення інспекторів прикордонного посту у Великому Бичкові затримували з пострілами.

04 червня 2015р.

Теги: хабар, пістолет, Великий Бичків, прикордонник

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

17:19
На Рахівщині 22-річного чоловіка затримали за жорстокий напад на 83-річну пенсіонерку Фото новина
12:55
На Закарпатті за $6 000 та $11 000 намагалися переправити чоловіків до ЄС Фото новина
18:17
/ 1
На Закарпатті чоловіка засудили до 7 років за пограбування пенсіонерки Фото новина
17:13
/ 2
На Закарпатті підозрюваного у шахрайстві на 28,6 млн грн взяли під варту Фото новина
15:29
/ 3
На Закарпатті викрили наркогрупу з семи учасників Фото новина
12:57
На Закарпатті 28-річного чоловіка судитимуть за спробу продати гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
11:11
Під Ужгородом нетверезий водій скоїв ДТП Фото новина
13:25
/ 2
На Закарпатті втретє затримали адвоката за підозрою в незаконному переправленні чоловіка через кордон Фото новина
10:07
/ 2
На Мукачівщині чоловік незаконно зрубав десятки буків Фото новина
18:38
19-річному водію на Закарпатті повідомили про підозру у смертельному наїзді на 11-річного хлопчика Фото новина
09:07
/ 1
У ДТП на Ужгородщині загинув 11-річний хлопчик Фото новина
15:01
/ 1
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 7
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 3
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
» Всі новини