У структурі капітальних інвестицій в матеріальні активи частка інвестицій у житлові будівлі склала 49,6%, у нежитлові – 15,3%, інженерні споруди – 3,7%. У нематеріальні активи вкладено 0,6% загального обсягу капітальних інвестицій.
На капітальні ремонти активів спрямовано 12,4 млн.грн. капітальних інвестицій (1,1% загального обсягу).
Власні кошти підприємств та організацій, які інвестовані у розвиток економіки та кошти населення вкладені у будівництво житла залишаються головними джерелами фінансування, за рахунок яких у січні – березні п.р. освоєно 417,1 млн.грн. або 84,8% усіх капітальних інвестицій. Частка залучених та запозичених коштів, зокрема кредитів банків і коштів іноземних інвесторів, становила 1,3%.
За рахунок державного та місцевих бюджетів освоєно 3,4% капітальних інвестицій або 17,1 млн.грн.
Промислові підприємства області у січні–березні 2015р.освоїли 134,8 млн.грн. капітальних інвестицій, або 27,4% від загального обсягу.
Також вагомою була частка капітальних інвестицій, здійснених у транспорт, складське господарство, поштову та кур’єрську діяльність (3,1%), сільське, лісове та рибне господарство (2,8%).
Надалі скорочуються інвестиції, спрямовані у соціальну сферу області. Так, установами охорони здоров’я та надання соціальної допомоги здійснено 2,6 млн.грн. капітальних інвестицій, організаціями освіти – 2,3 млн.грн.
Більше половини капітальних інвестицій освоєно в м.Ужгород (15,5%), Виноградівському (14,5%) та Ужгородському (11,1%) районах та м.Мукачево (10,4%).
Головне управління статистикик в Закарпатській області