На Мукачівщині з початку року до суду направлено 3 кримінальні справи за втягування дітей у жебракування

Упродовж п”яти місяців 2015 року було виявлено, задокументовано та направлено до суду три кримінальні провадження, відкриті за фактами жебракування. Окрім цього, до адмінвідповідальності за ст.184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) було притягнуто 34 особи.

На Мукачівщині з початку року до суду направлено 3 кримінальні справи за втягування дітей у жебракування

"26-річна жителька м.Мукачева Агнетта виховує 5 дітей. Найстаршій доньці - 10, найменшій – всього лиш рік. Родина Агнетти переїхала до Мукачева з Росії кілька років тому. Сімейство жінки, як і інші подібні родини, «працювало» лише на збільшення свого потомства, живучи на матеріальну допомогу від держави на дітей. А ще – жебракували", - коментує в.о. начальника кримінальної міліції у справах дітей Мукачівського міськвідділу міліції Олександр Корчнявий.

За втягнення в жебракування власних дітей до відповідальності притягнуто й 30-річну багатодітну матір з села Великі Лучки Мукачівського району. Ця жінка виховує 9 дітей. Найменшому, з яким жебракує, лише 1 рік, найстаршому - 13. Разом з мамою під церквами жебрає і 12-річний син. Інші діти чекають на матір з братами у селі В.Лучки, де мешкає ця багатодітна родина у ромському поселенні на околиці села.

Дані  правопорушення були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а проти  матерів відкриті кримінальне провадження за ч.1 ст.304 (Втягнення неповнолітніх у заняття жебрацтвом) та ст.150-1 (Використання малолітньої дитини для заняття жебрацтвом) Кримінального кодексу України, повідомляють у Мукачівському МВ УМВС.

02 червня 2015р.

Теги: жебракування, кримінальні справи, втягування, діти

НОВИНИ: Кримінал

10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 2
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
» Всі новини