Розпорядження голови Закарпатської ОДА

Розпорядження голови Закарпатської ОДАЗгідно з розпорядженням голови ОДА буде профінансовано видатки, пов’язані з виготовленням та встановленням меморіальної дошки Володимиру Гошовському – етномузикологу-фольклористу за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті управлінню культури облдержадміністрації для здійснення Програми розвитку культури і мистецтв в області на 2005-2007 роки.


Створено обласну комісію з організації проведення державної інвентаризації джерел іонізуючого випромінювання, які використовуються в установах, організаціях та підприємствах області. Очолив комісію перший заступник голови ОДА Іван Балога.

Розпорядженням голови ОДА затверджено план заходів щодо виконання у 2006 році Цільового плану Україна – НАТО. Серед іншого передбачається наступне:
– реалізація пілотних проектів щодо створення центрів надання безплатної правової допомоги;
– забезпечення реалізації положень Європейської Хартії регіональних мов або мов меншин;
– розроблення проекту Державної програми забезпечення конкурентоспроможності економіки області;
– ініціювання реалізації міжнародними фінансовими організаціями інвестиційних проектів, спрямованих на створення в області сучасних виробництв наукоємної високотехнологічної продукції;
– створення єдиної системи реєстрації земельних ділянок та майнових прав на них, земельно-інформаційного банку даних та активізація видачі державних актів на право приватної власності на землю.


Прес-служба Закарпатської ОДА
04 липня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

19:38
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 1
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 5
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
14:41
В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп’яніння відмовився від огляду Фото новина
12:45
/ 1
Туристи сфотографували Брокенського привида у Карпатах Фото новина
10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
23:47
/ 5
ПФУ на рік запізнився з апеляцією на "захмарну" пенсію колишнього прокурора-"кіндерсюрприза" з Закарпаття Казака, що виїхав у Швецію
» Всі новини