В Хусті відкрили садок, оновлений завдяки чеським партнерам (ФОТО)

Сьогодні в Хусті відбулася урочиста церемонія здача в експлуатацію дитсадка №8 «Ялиночка». Тут два роки тривала реконструкцію закладу. Для цього проекту кошти виділені з обласного та міського бюджетів, а також Парбудіцького краю Чеської республіки.

В Хусті відкрили садок, оновлений завдяки чеським партнерам (ФОТО)

Пардубіцький край взяв участь у реалізації спільного інвестиційного проекту – реконструкції дошкільного навчального закладу №8 «Ялиночка» м. Хуст з добудовою приміщення та заміною вікон і дверей, на що край виділив 330 тисяч корун. Загальна кошторисна вартість реконструкції склала 762 тисячі гривень. 

Реалізацію проекту забезпечено фінансово: з обласного бюджету - 250 тисяч гривень, бюджету міста Хуст – 260 тисяч гривень та благодійного фонду "Visa" - за кошти Пардубіцького краю - 330 тисяч корун

На урочисту події прибули делегації Пардубіцького краю на чолі з гетьманом Мартіном Нетоліцки, головою Пряшівського самоврядного краю Петером Худіком . Область представляв перший заступник голови обласної ради Михайло Попович.

Заклад був відкритий у 1965 році. Він може прийняти 100 діток. 

Функціонує 5 груп, з них 1 група – для дітей раннього і 4 групи – для дітей дошкільного віку. Тут працює 

13 педагогів, 10 вихователів, музичний керівник та педагог. 

Завдяки інвестиціям тут вдалося облаштувати систему опалення, водопостачання та водовідведення, замінити вікна та двері на металопластикові, добудувати приміщення, відкрито нову дошкільну групу.

Мартін Нетоліцкі зазначив, що заклад після реконструкції не впізнати і висловив задоволення тим, як виконані роботи.

«Із Закарпаттям почали співпрацювати нещодавно, але можу зазначити – це партнерство ефективне. Ми підтримуємо вас, адже знаємо, що нині переживаєте складні часи. Такі проекти – частка Європи у вашому краї. Ми і надалі хочемо інвестувати в соціальну сферу краю», - зазначив гетьман Парбудіцького краю.

Прес-служба Закарпатської облради

27 травня 2015р.

Теги: партнери, Хуст, садок

НОВИНИ: Соціо

17:42
Прикордонник із Мукачівського загону врятував сову на кордоні з Румунією Фото новина
15:49
Медики Закарпаття двічі за день повернули до життя пацієнтів із зупинкою серця
13:57
У Мукачеві відбувся яскравий фестиваль сучасної хореографії «Mukachevo dance. Orange Pelican» Фото новина
12:03
В Ужгороді попрощаються із захисником Владиславом Діусом Фото новина
10:56
У Закарпатському музеї відзначать День працівників культури тематичною екскурсією
09:08
/ 3
В Ужгороді водій катався "під кайфом" й отримав штраф у понад 58 тис. грн Фото новина
17:46
/ 4
Закарпаття заробило понад 25 млн грн на туризмі Фото новина
16:06
/ 1
У Чинадійові увіковічнили пам’ять учасника Карпатської Січі Михайла Петричка Фото новина
14:27
/ 3
На Закарпатті викрили переправників, які брали до $15 тисяч з кожного Фото новина
12:05
/ 6
Директору Закарпатського муздрамтеатру присвоєно звання «Заслужений артист України» Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді відзначили 48 митців і працівників культури міської премією Фото новина
08:56
Через ракетну атаку потяг Ужгород – Харків стоїть понад 3 години
17:53
На Тячівщині судитимуть чоловіка за вбивство власного сина Фото новина
16:34
/ 1
ЗМІ розповіли про нового управителя "Ведмежої діброви" Медведчука на Закарпатті
16:27
На Тячівщині чоловік підпалив авто сусіда Фото новина
16:04
/ 1
Більшість закарпатців вважають найбільшою проблемою регіону корупцію, а вихід – у посиленні кримінальної відповідальності та оновленні влади
15:19
Закарпатці під час опитування висловилися щодо переселенців, політики орбана, самоідентифікації, належності регіону та вітряків
14:57
Завтра у Мукачеві прощатимуться з полеглим Героєм Юрієм Дешком Фото новина
13:48
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох жінок за підтримку «русского міра» Фото новина
12:55
Виноградівські рятувальники ліквідували вогонь у господарській споруді Фото новина
11:03
На Мукачівщині сталася пожежа у готельно-ресторанному комплексі Фото новина
10:09
На війні з рф поліг військовий із Горонди Ігор Юрпалов Фото новина
09:13
/ 2
ВККС визнала підтвердженою інформацію про недостовірність відомостей в деклараціях голови Рахівського райсуду Ємчука та звернеться до ВРП
08:59
Неповнолітні мукачівки вигадали грабіж, щоб «провчити» знайомих після сварки
18:15
/ 1
Закарпатця, який до смерті побив 10-річну падчерку, засудили до довічного ув’язнення
» Всі новини