У Мукачеві відбувся чемпіонат Закарпаття з шашок серед спортсменів-інвалідів

У Мукачеві відбувся обласний чемпіонат з шашок серед спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору

У Мукачеві відбувся чемпіонат Закарпаття з шашок серед спортсменів-інвалідів

22 травня 2015 року в місті Мукачеві на базі відпочинку УВП УТОС «Лісарня» відбувся обласний чемпіонат з шашок серед інвалідів з вадами зору і ураженням опорно-рухового апарату.

Головними організаторами змагань є Закарпатський обласний осередок української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату (голова – Олександр Лизанець), Закарпатський обласний осередок української федерації спорту інвалідів з вадами зору (голова – Зіновій Блюсович) і Закарпатський обласний центр спорту інвалідів «Інваспорт» (голова – Андрій Чегіль).

У турнірі взяли участь близько 15 спортсменів з різних районів Закарпаття.
В результаті змагань серед спортсменів з вадами зору 1-ше місце посів легендарний Михайлой Бедь, 2-ге – Василь Фленько , 3-тє – Іван Райчинець.
Що ж до спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, то 1-ше місце посів Віктор Базько, 2-ге – Андріан Опачко, 3-тє Олександр Сухан.

Усі призери змагань були нагороджені медалями і грамотами, після чого для всіх учасників змагань був влаштований святковий пікнік.

Секретар Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Андріан Опачко розповів, що такий турнір по шашках в місті Мукачеві проводиться вже п’яте. «Сподіваюся, що нам і надалі вдасться проводити такі заходи в Мукачеві регулярно і кожного наступного разу вони будуть проводитися на вищому рівні. Я радий, що долучився до справи підтримки спорту інвалідів. Для мене доля осіб з обмеженими фізичними можливостями є небайдужою. На жаль, мене ця біда теж не оминула. Тому я докладаю всіх зусиль, щоб допомогти цим сильним духом людям. На жаль, в умовах економічних і зовнішньополітичних негараздів в Україні організовувати такі турніри вкрай важко. Але навіть в такій ситуації знаходяться добрі люди, які нам допомогли. Ми дуже вдячні всім спонсорам, а також керівництву і працівникам бази відпочинку УВП УТОС «Лісарня», які допомогли нам провести турнір. Крім того, Закарпатський обласний осередок української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату зараз активно займається процесом створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів в м. Ужгороді за адресою вул. Ф. Тіхого, 13 «Б». Територію майбутнього центру ми приводимо до ладу, огороджуємо і вивозимо сміття», – повідомив Андріан Опачко.

23 травня 2015р.

Теги: шашки, інвалід

НОВИНИ: Соціо

17:17
У селищі Ясіня попрощалися з полеглим на війні з росією воїном Василем Вербищуком Фото новина
15:51
На полі в Ужгородському районі виявили мінометну міну часів Другої світової війни Фото новина
15:05
На Закарпатті за місяць розшукали 52 водіїв, які втекли з місця ДТП
12:08
/ 1
Посадовця Мукачівської РДА підозрюють у продажі фіктивної «броні» від мобілізації Фото новина
11:04
На Львівщині перекинувся мотоцикл: постраждала 20-річна закарпатка Фото новина
10:05
Після ворожого полону додому повернувся закарпатець Василь Лендєл Фото новина
18:00
На кордоні з Угорщиною затримали закарпатця, якого розшукувала поліція за підозрою у грабежі
16:18
/ 1
Закарпатські рятувальники увійшли до десятки найсильніших команд ДСНС України Фото новина
09:20
100-річний ювілей відзначила жителька села Кибляри на Ужгородщині Фото новина
06:48
/ 1
У вівторок в Ужгороді презентуватиме свою книжку відомий військовий репортер зі Словенії
14:24
В Ужгороді зупинили п’яного водія без прав Фото новина
13:02
У центрі Ужгорода під колеса легковика потрапила дитина Фото новина
18:17
/ 5
На Закарпатті прикордонники викрили двох хабародавців Фото новина
17:10
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який кілька днів блукав у горах Фото новина
14:18
/ 2
Останній дзвоник пролунав сьогодні для школярів Ужгорода Фото новина
13:06
/ 1
На Тячівщині 10-річна дитина потрапила до реанімації після наїзду електросамоката Фото новина
10:19
В Ужгороді попрощалися з 32-річним солдатом Мироном Стегурою, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:00
/ 2
На Закарпатті створили віртуальну подорож національним парком Фото новина
18:15
На Закарпатті запроваджують обмеження руху великовагового транспорту у спеку Фото новина
16:25
У Мукачеві поховали 31-річного воїна Євгенія Гуранича, який поліг на війні з росією Фото новина
15:26
/ 2
На кордоні з Угорщиною затримали чоловіка з фальшивими документами Фото новина
13:23
/ 2
На Закарпатті помер провідник ОУН та колишній політв’язень Василь Бряник Фото новина
10:19
/ 2
Медикині із Закарпаття пройшли інтенсивне навчання у Варшаві Фото новина
21:00
У четвер у Мукачеві попрощаються з Євгенієм Гураничем, що загинув ще в січні 2025 року Фото новина
18:37
На Закарпатті вручили посмертну нагороду матері прикордонника Фото новина
» Всі новини