Найбільше іноземних інвестицій у Мукачево залучають Австрія, Угорщина, Німеччина та США

Управління статистики у Мукачівському районі повідомляє, що за 1 квартал цього року в економіку Мукачева залучили 35,6 тис. дол. США прямих іноземних інвестицій, що становить 2,3 % до загальнообласного показника.

Найбільше іноземних інвестицій у Мукачево залучають Австрія, Угорщина, Німеччина та США

У структурі прямих іноземних інвестицій, інвестиції за консесійними договорами та  договорами про спільну інвестиційну діяльність склали - 100%.

Аналіз динаміки прямих інвестицій свідчить про те що, з  початку  іноземного  інвестування,  найбільшу  зацікавленість  у  інвесторів  викликає  промисловість  міста.  На  цих  підприємствах  зосереджено 30395,9 тис. дол. США прямих  іноземних  інвестицій, що  складає  80,5 %  загального  обсягу інвестицій. Серед  галузей  переробної  промисловості  набільше  інвестовано  у  ремонт і монтаж  машин і устатковання 10093,1 тис. дол. США, текстильне  виробництво, виробництво  одягу, шкіри, виробів зі  шкіри та інших  матеріалів- 2944,8 тис. дол. США, виготовлення виробів з деревини, виробництво  паперу  та  поліграфічна  діяльність – 216,9 тис. дол. США.

На  підприємствах у сфері діяльності торгівлі;  ремонт  автотранспортних засобів і мотоциклів 710,4 тис.дол. США., діяльність  транспорту,  складське господарство,  поштова та кур’єрська діяльність  – 68,3 тис. дол. США.

До основних країн – інвесторів входить Австрія, Угорщина, Німеччина, Сполучені Штати Америки, Гібралтар, Іспанія, Литва, Кіпр.  

Залучення  іноземних інвестицій  дає  змогу  вирішувати  проблему  зайнятості  робочої сили,  сприяє  розвитку  виробничої  інфраструктури  розвитку  зовнішньоекономічних  зв’язків.  За  рахунок  інвестицій  можливо  освоювати  конкурентноздатну  продукцію,  реалізувати  її  як  на  внутрішньому  так  і на зовнішньому  ринках.

Головне управління статистики в Закарпатській області

22 травня 2015р.

Теги: інвестиції, Мукачево, Німеччина

НОВИНИ: Соціо

19:38
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 1
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 5
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
14:41
В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп’яніння відмовився від огляду Фото новина
12:45
/ 1
Туристи сфотографували Брокенського привида у Карпатах Фото новина
10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
23:47
/ 5
ПФУ на рік запізнився з апеляцією на "захмарну" пенсію колишнього прокурора-"кіндерсюрприза" з Закарпаття Казака, що виїхав у Швецію
» Всі новини