Після публікації "Закарпаття онлайн" міліція змушена була розпочати розслідування щодо співробітника УБОЗу, що п'яним скоїв ДТП в Ужгороді

Автомобілем керував співробітник колишнього УБОЗу.

Після публікації "Закарпаття онлайн"  міліція змушена була розпочати розслідування щодо співробітника УБОЗу, що п

Після публікації Закарпаття онлайн про резонансну ДТП в Ужгороді, яку скоїв міліціонер в стані алкогольного сп'яніння, УМВС України в Закарпатській області змушене було розпочати розслідування щодо свого співробітника і повідомити про це громадськість.

Як повідомляє прес-служба управління, "сьогодні 00.30 відбулося ДТП в Ужгороді на вулиці Минайській. Водій автомобіля «Шкода Октавія» допустив зіткнення з автомобілем «Шевроле», за кермом якої знаходилася ужгородка... Автомобілем «Шкода Октавія» керував співробітник колишнього УБОЗу. На місце пригоди прибули співробітники Державтоінспекції. Для з’ясування обставин зіткнення також було викликано співробітників відділу внутрішньої безпеки МВС та інспекції з особового складу УМВС України в Закарпатській області. Ними було відібрано свідчення у всіх учасників події, а в медичній установі відібрані на аналіз зразки крові на вміст алкоголю.

«Мною було призначено службове розслідування. Після офіційних результатів медичної експертизи будуть відповідні висновки. Про них ми повідомимо громадськість. Щодо пияцтва за кермом моя позиція послідовна та непохитна – звільнення!» – прокоментував подію начальник УМВС України в Закарпатській області Сергій Шаранич після того, як його підлеглі майже три години переховували винуватця ДТП у своїй службовій машині, тоді як розгнівані ужгородці вимагали освідчити його на місці події на вміст алкоголю в крові, а Закарпаття онлайн змушене було повідомити про це громадськість.

Фото і відео з події Закарпаття онлайн:

 

16 травня 2015р.

Теги: ДТП, УБОЗ, алкоголь

Коментарі

Унгварець 2015-05-22 / 14:45:42


*****ец тобі Келемен, ниякий Гецко чи Банк тебе вже не "покришують", сценарій як із Довбаком не пройде


сутенер 2015-05-21 / 23:21:13
Чом нико не говорить шо в Келемена у авті на момент аварії сиділи дві курви,яких я йому підігнав за годину до аваріі.Не погано живе міліцишта кидь у наш час годен два рази в тиждень користуватися моїми дівками

Погранец 2015-05-21 / 15:04:43
Пшол вон Шарик и забирай с собой всю свою шваль типа Гецка его зама и других.Волки позорные вон из Закарпаття

Вікторія 2015-05-21 / 14:46:04
Як діючий працівник органів внутрішніх спра хочу сказати ПОЗОР ЗАКАРПАТСЬКІЙ МІЛІЦІЇ!!!!ДІСТАЛО,коли на посади призначаються куми,родичі,
друзі,а не люди,які на це заслуговують.Будемо сподіватися,що в міністерстві незабаром відкриються очі на керівника Закарпатської міліції та його поплічників,а їх місце займуть дійсно професійні люди.....і тоді такі ситуації коли працівник міліції їздить нетверезим за кермом,спричиняє аварію а УВД його покриває не будуть мати місця

Активіст 2015-05-21 / 14:29:38
Хай Шаранич разом із своєю бандою недоумків уйобує туди,звідки виліз і звільняє місце для більш професіональних людей!!!Бо такі як Келемен і далі будуть відчувати себе безкарно маючи таку "кришу" як наприклад бувший начальниу УБОЗу Гецко, який зібрав біля себе команду "іршавських лохів" , взяточників і відчув себе як цар і бог зеленки ,ігрового бізнесу і т.д.Такого безпределу не було ще ні приякому начальнику УВД!!!!!

Zorro 2015-05-18 / 12:00:35
Пан Шаранич начальник УМВС із своїми правими і лівими руками Гецком та Банком дану ситуацію спростують та замнуть ! Даний водій та перевертень Йосип під ніком ЄВРЕЙЧИК буде тверезвим і буде виконувати дуже "важливу місію" ! Того, що дана пляма лягне і на їхні посади ! Дана справа также замнеться як і в 2013 році співробітник УБОЗУ Долбак А., нетверезий готовий скоїв ДТП на то муж місці та розбив в хлам Хонду Акорд 2013 р., і що ? Даним розслідуванням було встановлено що за кермом сидів зовсім другий водій, якого взагалі там і не було так як Долбак А., був саменький-самий за кермом Хонди ! Правоохоронці кинули страхову компанію на новеньку Хонду ! Той же сценарій буде і зарас ! 1000%.
P.S. Треба міняти цих ПЕРЕВЕРТНІВ !

келемен 2015-05-17 / 22:31:00
Відомо з достовірних джерел умвс в Закарпатській області стало відомо, що Шкодою керував Келемен Йосип, він же, в стані сильнішого алкогольного оп'яніння на відео. Але на жаль питання вже "зам'яли", жаль, так як цей інцидент лише додасть правоохоронцям упевненість в своїй командній безкарності (в т.ч. обласному наркологу) в продовженні "домайданівського" безчинства.
А якщо хтось, не дай боже, наступного разу розплатиться своїм життям,лише тому,що ще один міліцішта вирівши, що його цімбор міг зарішати і він теж п'яний і безстрашний сяде за кермо..

Унгварець 2015-05-17 / 22:13:54
А чи не Йосип то іршавський? От і доїздився, постійно пяний

НОВИНИ: Кримінал

18:11
/ 4
На Закарпатті затримали податківця при отриманні 2 тис дол хабара
09:35
На Закарпатті контрабандисти, викриті прикордонниками, втекли, покинувши 10 ящиків "молдовських" сигарет
23:03
/ 8
У справі розтрати бюджету Ужгорода майже на 1 млн прокуратура ввійшла в зговір з підозрюваним – правозахисник
21:38
/ 7
Під тиском ЗМІ і громадськості розслідування у резонансній справі зникнення чоловіка у Виноградові передано від місцевої поліції в область
17:49
/ 2
Погоджено підозру колишньому сільському голові з Виноградівщини, який, попри недовіру, й надалі нараховував собі зарплату і премію
16:57
/ 14
Розгляд клопотання про "запобіжку" головному "господарнику" Ужгорода та підряднику зірвався через неявку прокурора
14:36
ВІДЕОФАКТ. У Виноградові люди прийшли до будинку жінки-свідка вбивства Василя Гоблика і вимагають передати справу в область
09:16
У Сваляві затримали наркоторговця, котрий приніс на продаж клієнту метамфетамін
20:18
На Львівщині у зіткненні вантажівки та мікроавтобуса загинув закарпатець
16:53
П'яний мукачівець, втікаючи від патрульних, зніс дорожній знак
12:37
/ 3
На Великоберезнянщині затримали 4-х "екскурсантів" з Індії
02:50
/ 2
У ПП "Тиса" у трьох мікроавтобусах виявили 208 одиниць електронної техніки та парфумів
17:35
/ 4
У справі вбитого виноградівця Василя Гоблика "вималювалися" "мовчазна" жінка-свідок та ймовірний конфлікт інтересів
00:44
/ 1
Патрульні оприлюднили відео погоні за водієм Audi "під кайфом"
21:42
/ 12
У Франківську п'яні заробітчани з Закарпаття жорстоко побили ветерана АТО
16:28
На Ужгородщині погоджено підозру водію, який смертельно збив велосипедиста
16:11
/ 7
Суд обиратиме "запобіжку" головному "господарнику" Ужгорода Бабидоричу ще в одній справі про розтрату коштів
14:46
/ 2
Зброю та марихуану виявили в автівках подорожувальників на кордоні на Закарпатті
12:31
Одного з фігурантів лютневої стрілянини у Мукачеві звинувачено ще і в неправдивому замінуванні ресторану
10:23
/ 4
Водія, що у п'яному стані за кермом BMW смертельно збив велосипедиста на Ужгородщині й утік, затримано до ІТТ
09:28
/ 1
5 пакетиків із амфетаміном вилучили у мешканця Рахова, який хотів продати наркотик на АЗС
09:21
У Берегові "накрили" підпільну ігротеку, де саме "розважалися" 11 відвідувачів
04:19
/ 2
У Виноградові суд обрав запобіжні заходи підозрюваним у вбивстві Василя Гоблика
23:28
На Ужгородщині водій напідпитку збив велосипедиста й утік
22:27
/ 2
"Мукачівського" водія Audi в орієнтуванні, що перебував "під кайфом" і в розшуку як безвісти зниклий, з погонею затримали аж на Ужгородщині