На Закарпатті дітей-переселенців запрошують взяти участь у творчому конкурсі "Мій дивосвіт – акваріум" (ФОТО)

Громадська організація «Щасливі діти» оголосила творчий конкурс малюнків «Мій дивосвіт – акваріум» для дітей переселенців, які проживають на території Закарпатської області.

На Закарпатті дітей-переселенців запрошують взяти участь у творчому конкурсі "Мій дивосвіт – акваріум" (ФОТО)

За словами організаторів, мета проекту – не лише розкрити творчий потенціал діток, а й прищепити малечі любов до усього живого, що її оточує. «Ми вирішили організувати не просто конкурс малюнків, а й виставку робіт учасників, церемонію нагородження і тематичний майстер-клас з акваріумістики для усіх охочих.  Переможці зможуть оформити свої акваріуми разом з головою Клубу акваріумістів Закарпаття Терезою Лазар. Вона навчить учасників правильно підібрати рослини і рибок, аби втілити творчі фантазії дітей у акваріуамістиці. До речі, рослини та рибки надасть клуб», – розповіла член правління ГО «Щасливі діти» Людмила Сюзева.

Генеральним спонсором конкурсу малюнків стала харківська фірма «Сузір’я Пет», яка забезпечила призовий фонд – повністю обладнані акваріуми польського бренду AquaEl.

У конкурсі можуть брати участь дітки віком від 5 до 13 років. Усе, що потрібно –  аркуш паперу, олівці (або фломастери, фарби) і бажання творити. Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться 1 червня у День захисту дітей.

Роботи юних художників на акваріумістичну тему прийматимуться з 13 по 25 травня за адресою: м. Ужгород, вул. Другетів, 60 (приміщення прес-центру “Закарпаття”). На зворотній стороні малюнка необхідно зазначити ім’я автора, вік та контакти одного з батьків. Переможців визначатимуть представники спонсора. З додатковими питаннями звертатися за номером 050-616-92-03 (Ольга), повідомилт в ГО "Щасливі діти".

 
 
 
13 травня 2015р.

Теги: акваріум, преселенці, конкурс

НОВИНИ: Соціо

13:23
На Закарпатті помер провідник ОУН та колишній політв’язень Василь Бряник Фото новина
10:19
Медикині із Закарпаття пройшли інтенсивне навчання у Варшаві Фото новина
21:00
У четвер у Мукачеві попрощаються з Євгенієм Гураничем, що загинув ще в січні 2025 року Фото новина
18:37
На Закарпатті вручили посмертну нагороду матері прикордонника Фото новина
17:28
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Мироном Стегурою Фото новина
16:37
/ 1
В Ужгороді спіймали нетверезу водійку таксі Фото новина
14:40
Серед картоплі на Закарпатті виявили боєприпас Фото новина
10:05
Мукачівець під наркотиками спричинив ДТП і намагався втекти Фото новина
21:12
/ 5
Свидовець і полонину Красну порізали на лоти для продажу з аукціонів. Усього 800 ділянок на площі понад 8 тисяч гектарів
18:33
/ 9
Мер власних інтересів
14:36
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олександром Янчієм Фото новина
13:34
На Закарпатті викрали багі з майстерні Фото новина
11:31
В Ужгороді патрульні виявили водія у стані алкогольного сп’яніння Фото новина
11:00
/ 1
На Закарпатті за добу вигоріло понад 1,3 гектара сухої трави та сміття
18:05
/ 1
На Закарпатті митники вилучили люксові бренди на пів мільйона гривень Фото новина
16:47
В Ужгороді шість квартир передадуть пораненим військовим
14:19
/ 1
У пункті пропуску «Дякове» прикордонники виявили старовинні монети Фото новина
12:54
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Віктора Дяківа Фото новина
12:19
На трасі Долина — Хуст викрили нелегального перевізника Фото новина
16:28
/ 3
В Ужгороді вперше провели масштабний чемпіонат зі скандинавської ходьби Фото новина
14:22
/ 1
Закарпатця судили за відео про пересування мобільних груп ТЦК у TikTok
11:27
/ 1
На Закарпатті оголосили високий рівень пожежної небезпеки
14:10
У боях за Україну поліг військовий Іван Панасенко із села Крива на Тячівщині Фото новина
09:58
На війні загинув ужгородець Євген Буков, який був батьком шістьох дітей Фото новина
09:43
/ 6
На війні з рф поліг захисник із села Пастілки на Ужгородщині Василь Юзьо Фото новина
» Всі новини