На Іршавщині головам сільрад, які підлягають мобілізації, повістки вручали безпосередньо на робочій нараді (ФОТО)

Цього тижня відбулася нарада з сільськими головами щодо проведення в районі п’ятої хвилі мобілізації. На початку наради присутнім було представлено т.в.о. військового комісара Іршавсько-Виноградівського військового комісара Арсена Арустамяна, який відтак доповів про стан проведення чергової, п’ятої хвилі мобілізації, проаналізувавши роботу сільських та міської рад в цьому напрямку.

На Іршавщині головам сільрад, які підлягають мобілізації, повістки вручали безпосередньо на робочій нараді (ФОТО)

Виходячи з наведених даних, ситуація щодо виконання плану з мобілізації в районі виглядає невтішною. Арсен Арустамян назвав сільські ради, де незадовільно здійснюється робота по врученню повісток військовозобов’язаним, а також керівників підприємств, організацій та установ різних форм власності, які, з його слів, саботують або перешкоджають проведенню мобілізації в районі.

Користуючись нагодою, представники Іршавсько-Виноградівського об’єднаного військового комісаріату вручили повістки тим головам сільських рад, які підлягають мобілізації.

Т.в.о. військового комісара наголосив на тому, що до злісних ухильників держава застосовуватиме дієвий інструмент, - створення єдиного реєстру військовозобов’язаних громадян, що ухиляються від мобілізації. До таких громадяни будуть застосовуватись обмеження, зокрема, при виїзді за кордон, видачі кредитів, проведенні тих чи інших правочинів щодо нерухомого майна.

Сільські голови, в свою чергу, висловили т.в.о. військового комісара свої зауваження та пропозиції, повідомляють в Іршавській РДА. 

07 травня 2015р.

Теги: повістки, мобілізація, голови сільрад

НОВИНИ: Соціо

18:31
/ 7
На кордоні Закарпаття викрили двох чоловіків із підробленими документами
10:59
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Жабським Фото новина
10:13
/ 2
В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП з припаркованим авто Фото новина
19:24
/ 13
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
/ 2
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
/ 1
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 2
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
/ 2
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
/ 1
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
/ 3
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 4
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
/ 4
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
/ 1
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
/ 1
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
/ 1
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
» Всі новини