Ужгородців та гостей міста три дні розважатимуть різними шоу, концертами та майстер-класами

В Ужгороді відбулося засідання, головною темою якого стало проведення в місті мистецько-патріотичного заходу до святкування 70-ої річниці завершення Другої світової війни та перемоги над нацизмом. Сам захід проходитиме у Боздоському парку 8 травня.

Ужгородців та гостей міста три дні розважатимуть різними шоу, концертами та майстер-класами

Як розповів Євген Бобров, начальник управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді виконавчого комітету Ужгородської міської ради, з 8 травня у місті відзначатимуть 70-ту річницю перемоги над фашизмом. «Крім заходу Театру вогню та світла Dragonfly, на площа Театральній відбудеться концерт і Реквієм. Заходи готуються з облуправлінням культури, обласною філармонією, закладами міста, -  каже Євген Бобров. – Концерт розпочнеться о 20.00, о 21.45 -  відбудеться Реквієм у виконанні хору облфілармонії і симфонічного оркестру. Об 23.00 - хвилина мовчання». 

За його словами, 9 травня, урочистості продовжаться. А 10 травня в Ужгороді відзначатимуть День матері. На театральній площі відбуватимуться розважальні конкурси та ігрові програми. 

Марина Медведєва,  керівник театру вогню та світла Dragonfly детальніше розповіла про захід 8 травня. «Наш театр займається і розвивається у багатьох напрямках, які б ми хотіли донести до всіх. У програмі на 8 травня буде і вогняне шоу, і історична реконструкція, яка буде масштабно показана у Боздоському парку, середньовічна театралізована сценка, сценічні бої, майстер-клас з історичного фехтування, майстер-класи з танців, у тому числі і рок-н-ролу. Проведемо також квест, на якому розіграємо квитки на фестиваль «Срібний Татош». Вже о 21.20 відбудеться фаєр-шоу, завершиться програма хороводоводіннями та язичницькими обрядами», - каже Марина Медведєва.

Юрій Славік, організатор фестивалю історичної реконструкції "Срібний Татош" зауважив, що за рахунок таких заходів хочуть залучити більше молоді до популяризації руху історичної реконструкції, зацікавити минулим та показати культуру різних епох. «Для цього 8 травня ми обрали стільки цікавих напрямків,  - каже Юрій Славік. – Крім того кожен може спробувати походити на ходулях чи постріляти з лука, побитися в обладунках або по фотографуватися у них». 

Початок акції 8 травня о 16.00 у Боздоському парку, повідомили Закарпаття онлайн в Ужгородському прес-клубі.

07 травня 2015р.

Теги: концерт, майстер клас

НОВИНИ: Соціо

16:09
В Ужгороді провели в останню путь загиблого захисника Ярослава Шляхту, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:01
/ 5
Закарпатські прикордонники затримали трьох чоловіків у горах неподалік Словаччини Фото новина
15:48
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Олексієм Фролкіним Фото новина
14:42
На Закарпатті медики терміново транспортували немовля з підозрою на ураження мозку Фото новина
13:35
/ 2
Біля місця падіння метеорита на Закарпатті планують нові вело- та піші маршрути Фото новина
11:01
На Рахівщині 11-місячний хлопчик отримав важкі опіки гарячим супом Фото новина
10:14
Закарпаття отримає нові та прискорені поїзди в літньому розкладі Укрзалізниці
17:59
/ 3
На дорогах Закарпаття проводять покіс трави та розчищення узбіч Фото новина
17:00
На Пагорбі Слави в Ужгороді поховали військового Івана Бабуку Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті жінка наколола руку на кілок під час роботи на городі Фото новина
14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
14:02
В Ужгороді три дні безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
12:50
На Мукачівщині через суд конфіскували земельну ділянку у громадянина росії Фото новина
10:22
На війні загинув Герой із села Плоский Потік на Мукачівщині Павло Малярчик, який понад рік був безвісти зниклим Фото новина
09:15
В Ужгороді біля ринку «Краснодонців» тимчасово змінюють схему руху
17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 2
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
13:08
/ 2
На КПП «Ужгород» утворилися черги на виїзд до Словаччини Фото новина
12:11
На Мукачівщині підліток поранив руку канцелярським ножем Фото новина
11:11
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Іваном Бабукою Фото новина
10:01
/ 2
Район Червениці в Ужгороді залишився без води через ремонт мережі
17:47
/ 2
На Закарпатті 74-річний водій потрапив у ДТП через втрату керування Фото новина
13:05
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та ймовірними наркотиками Фото новина
09:41
/ 4
«Лавандова гора» відкривається для відвідувачів 13 червня Фото новина
18:14
На війні з рф поліг захисник із Королева на Берегівщині Сергій Бутко Фото новина
» Всі новини