В Україні вилучено понад 500 тонн зараженої сальмонельозом курятини з Угорщини

У Генпрокуратурі стверджують, що затримано всю партію небезпечної продукції.

В Україні вилучено понад 500 тонн зараженої сальмонельозом курятини з Угорщини

Генеральна прокуратура України здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за ознаками злочинів, передбачених ст. 227, ч. 1 ст. 366 КК України за фактом введення в обіг на ринок України зараженого сальмонельозом м’яса курятини.

Встановлено, що службовими особами підприємства ввезено на митну територію України велику кількість м’яса курятини виробництва Угорщини, для здійснення ветеринарно-санітарного контролю були відібрані зразки продукції, в яких виявлено збудників лістеріозу та сальмонельозу.

В подальшому посадовими особами імпортера підроблено офіційні документи та вчинено спробу провезти неякісну продукцію на територію України з метою збуту під виглядом продукції місцевого виробника.

Проведеними слідчими діями Генеральної прокуратури України встановлено місцезнаходження всієї партії небезпечної продукції та з метою попередження потрапляння її споживачам, накладено арешт на 535 тонн м’яса курятини до вирішення питання про знищення у встановленому порядку.

Досудове розслідування триває, повідомляє управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України

07 травня 2015р.

Теги: сальмонельоз, курятина, Угорщина

Коментарі

Адмін 07.05.2015 / 11:07:59
Ні, не серйозно. Прикра випадковість. Подякували, виправили

qweasd 07.05.2015 / 11:02:10
"на Україні"?? серйозно??

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини