Відправка на злагодження 128-ї закарпатської бригади відбувається без виплат, екіпірування та "під криміналом" – волонтер

Про умови, в яких відбувається відправка на бойове злагодження бійців 128-ї закарпатської гірсько-піхотної бригади із подальшим йовірним командируванням у зону АТО, розповів у соціальній мережі Фейсбук волонтер Віталій Дюрдь, абсолютно виправдано називаючи бездіяльність відповідальних структур саботажем.

Відправка на злагодження 128-ї закарпатської бригади відбувається без виплат, екіпірування та "під криміналом" – волонтер

Так, за інформацією Віталія Дюрдя, "Перед відправкою на злагодження (а потім на передову) бійці 128-ї ОГПБр (зокрема бійці мехбату) зізналися, що їм не виплатили ні заробітну плату, ні «бойові». Статус учасника бойових дій не отримав майже ніхто. За нібито втрату майна в Дебальцево «доблесна» військова прокуратура масово повідкривала кримінальні провадження. Хоч є всі відповідні документи (рапорти, акти розстеження про знищення майна саме внаслідок бойових дій), які підверджують правомірність списання такого майна.

Відправка на злагодження відбувається без надання відповідного екіпірування - хто в чому був. Тож бійці змушені або самі придбавати необхідне, або звертатися до волонтерів. Стан матеріального забезпечення окремих підрозділів бригади – нижче плінтуса". 

"У мене питання до керівництва МО та безпосередньо 128-ї ОГПБр – чому особовий склад найстійкішої бригади ЗСУ, яку після Дебальцева стали називати «Залізною», не заслуговує на належне ставлення? За рік війни вже потрібно було зробити певні висновки і налагодити належну роботу. З моєї точки зору це - неприкритий саботаж, який по максимуму б’є по моральному духу військ і є чудовою антирекламою для мобілізації. Лайфньюз і РашаТудей відпочиває. Навряд чи хтось захоче бути призваним і місяцями не отримувати платню і побиратися по знайомим, щоб придбати берці. Я вже не кажу про утримання сім’ї", - резюмує Віталій Дюрдь.

Трохи про 128 ОГПБр.Перед відправкою на злагодження (а потім на передову) бійці 128-ї ОГПБр (зокрема бійці мехбату) зі...

Posted by Віталій Дюрдь on 5 травня 2015 р.

 

05 травня 2015р.

Теги: відправка, злагодження, виплати, екіпірування, кримінал

Коментарі

Sovist 06.05.2015 / 10:33:03
Про комбріга тут мова не йде. Він свою зірку героя получив заслужено. От те, що дале її не за заслуги, а швидше ща його мовчання... Але це інша історія... Мова зараз йде про командира15 батальйону підполковника Зубанича, який також получив зірку героя, але за які заслуги???

пенсіонер 06.05.2015 / 05:30:10
ГОЛОВНЕ, ЩО КОМБРІГ ЗІРКУ ГЕРОЯ ПОЛУЧИВ, А НА САМОМУ ДІЛІ КИНУВ БІЙЦІВ!

Віталій Дюрдь 05.05.2015 / 18:08:42
АПД.
За інформацією людини, якій повністю довіряю, по виході з Дебальцева кожен боєць мехбату 128-ї ОГПбР (про всю бригаду інформації поки нема) отримав комплект форми і берці. Відповідно берці і форма повинні бути.
По заробітній платі - проблема комплексна, зокрема, через прикомандировування бійців в інші підрозділи та повільність банку.
АПД-2. Під екіпіруванням мова не йде про каски/бронежилети. Їх видають безпосередньо перед направленням в зону АТО. Бійці наразі поїхали на бойове злагодження.

Sovist 05.05.2015 / 15:08:24
Як це ніхто не отримав? Зубанич отримав і ті з кого він по 400 грн зібрав. І машини він собі купив дві, а ви кажете зарплату не платять...

НОВИНИ: Соціо

21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
» Всі новини