Прокуратура вступила в резонансну справу на захист двору в Ужгороді від забудовника (ВІДЕО)

Прокуратура міста Ужгорода здійснила вступ у справу на захист інтересів держави та громади міста Ужгорода. Йдеться про захист інтересів мешканців будинків №№35,37,39 по вул.8 Березня, №№30,32,34 по вул.Можайського, №№3,5,7,9,9а по вул.Ген.Свободи.

Прокуратура вступила в резонансну справу на захист двору в Ужгороді від забудовника (ВІДЕО)

Як повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області, прокуратурою міста Ужгород вивчено матеріали справи за позовом приватного підприємства «ЗакарпатІнвестбуд» до Ужгородської міської ради та Департаменту міського господарства. Встановлено порушення інтересів держави та громадян у сфері регулювання земельних відносин.

Адже позивач-забудовник подав позов до суду, у якому вимагає скасувати рішення сесії міськради про відмову в продовженні оренди землі, визнати договір оренди землі поновленим ще на 5 років до 2018 року і зобов’язати Департамент міського господарства підписати новий договір оренди з терміном до 2018 року Проте, згідно з чинним законодавством, прийняття рішення про передачу чи відмову у передачі в оренду земельних ділянок комунальної власності міста є виключною компетенцією Ужгородської міської ради.

Згідно з Законом України «Про прокуратуру», підставою представництва прокурором у суді є наявність порушень або загрози порушень інтересів держави, адже розпорядження земельними ділянками комунальної власності є виключною компетенцією органу місцевого самоврядування і порушення цього порядку є посяганням на державні інтереси у сфері регулювання земельних відносин.

Дотримання вимог земельного законодавства є пріоритетом у діяльності органів прокуратури, а тому прокуратурою обласного центру Закарпаття прийнято рішення про вступ у справу в інтересах держави в особі відповідача - Ужгородської міської ради.

30 квітня 2015р.

Теги: прокуратура, забудовник

Коментарі

11461235005674576675674576 01.05.2015 / 11:05:49
Как бы это прискорбно не звучало, но участие прокуратуры нелепая формальность, так как они в исковых требованиях не ориентируются.

НОВИНИ: Соціо

18:04
У Бедевлі на Тячівщині підтвердили загибель Героя Івана Коларика Фото новина
16:49
/ 1
На Рахівщині 19-річному туристу стало зле під час спуску з Петроса Фото новина
11:28
/ 1
На Закарпатті водій заснув за кермом і з’їхав із дороги Фото новина
10:14
Після півтора року пошуків підтверджено загибель захисника з Виноградова Василя Сопка Фото новина
09:56
На Хустщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома
14:45
У Міжгірській громаді попрощаються з Дмитром Терелею з Верхнього Бистрого, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
Через поранення, отримані ще в 2023-му, помер Йосип Фріндт з Ясіні на Рахівщині Фото новина
09:48
У понеділок в Ужгороді представлять книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття"
16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
/ 1
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
18:10
/ 2
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
/ 1
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 4
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 6
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
10:03
/ 2
Підтверджено загибель зниклого безвісти воїна з Білок Ігоря Скогорева Фото новина
08:56
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали водія з 2,33‰ алкоголю в крові Фото новина
18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 2
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
» Всі новини