В Ужгороді "бібліотечно" переглядатимуть "17 дівчат"

В Ужгородській центральній бібліотеці підготували чергову кінострічку для перегляду любителями молодіжних драм. Цього разу відвідувачам книгозбірні пропонуватимуть подивитися фільм, який у 2011 році став головним призером секції "Тиждень критики" Каннського фестивалю - «17 дівчат».

В Ужгороді "бібліотечно" переглядатимуть "17 дівчат"

Французька драма від режисерів Дельфін і Мюріель Кулин, фільм "17 дівчат" заснований на реальних подіях, що відбулися в одному з французьких міст в 2005 році. Коли головна героїня Камілла дізнається про свою вагітність, школярка приймає рішення залишити дитину, не радячись з батьками. Дізнавшись про вчинок Камілли, її подруги хочуть теж завагітніти. Як розвиватимуться події фільму, та що чекає дівчат, можна буде дізнатися, завітавши на бібліотечний кіносеанс. 

Крім перегляду цікавого художнього фільму відвідувачам пропонуватимуть переглянути відеоролик про процес зародження дитини. А ще - поспілкуватися на делікатні теми та отримати консультації щодо безпечних засобів контрацепції за допомоги запрошеного спеціаліста Ужгородського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

Перегляд фільму відбудеться в Ужгородській центральній міській бібліотеці 29 квітня о 18.00.

 

27 квітня 2015р.

Теги: 17 дівчат

НОВИНИ: Соціо

11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 3
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 6
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
» Всі новини