В Ужгороді двоє раніше судимих пограбували знайомого таксиста

Жертвою двох раніше судимих нападників став 36-річний ужгородець. Потерпілий працює таксистом в одній з міських служб таксі. Грабіжники забрали від чоловіка гроші в сумі 700 гривень та обручку.

В Ужгороді двоє раніше судимих пограбували знайомого таксиста

Пізно ввечері по телефону «102» до Ужгородського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від 36-річного місцевого таксиста. Чоловік повідомив, що неподалік будинку за місцем проживання невідомі особи повалили його на землю та відібрали гроші в сумі 700 гривень та золоту обручку.

Працівники карного розшуку Ужгородського міськвідділу міліції встановили, що грабіж скоїли 45-річний ужгородець та його 36-річний приятель, мешканець району. Чоловіки ці вже не вперше потрапляють у поле зору міліціонерів, мають у минулому судимості. За плечима одного з них - більше десяти років «відсидки» у місцях позбавлення волі.

З’ясувалося, що потерпілий знайомий зі своїми кривдниками. Напередодні вони  разом відпочивали в одному з місцевих барів, де вживали спиртні напої. Коли всі троє вийшли на вулицю, один із зловмисників вдарив потерпілого та відібрав від нього гроші. А наостанок ще й зняв із пальця обручку.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України (Грабіж). За скоєне зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років. Триває слідство, повідомляє Ужгородський МВ УМВС.

22 квітня 2015р.

Теги: таксист, пограбували

НОВИНИ: Кримінал

15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
11:02
/ 5
На Закарпатті затримали митника за хабар у $3 700
10:54
На Закарпатті взяли під варту 67-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні дитини
» Всі новини