На Мукачівщині мати закопала на городі власне немовля (ФОТО, ВІДЕО)

28-річна жителька Мукачівського району народила вдома дитину і… закопала її на городі. Породіллю-вбивцю викрив сільський лікар, який повідомив про зникнення немовляти дільничному міліціонеру.

На Мукачівщині мати закопала на городі власне немовля (ФОТО, ВІДЕО)

До дільничного інспектора Мукачівського міськвідділу міліції звернувся лікар фельдшерсько-акушерського пункту с.Зубівка Мукачівського району. Медик повідомив, що місцева 28-річна жінка перебувала в нього на обліку під час вагітності. А тепер він бачив її на вулиці вже без живота і дитини.

Запитань про немовля мукачівка всіляко уникала. Тож лікар, сільський голова та дільничний вирішили навідати її.

Коли з′ясувалася страшна правда про долю немовляти, в село прибула слідчо-оперативна група, експерти, керівництво Мукачівського міськвідділу міліції.

Породілля зізналася, що вночі 18 квітня вона народила вдома дитину. Спершу немовля плакало, а далі замовкло. Мати поклала дитинку до поліетиленового мішка й зранку закопала на городі.

Працівники міліції  викопали з землі пакет із мертвим хлопчиком.

Як з′ясували правоохоронці, ця жінка має ще двох дітей віком 7 та 10 років. Хто батько третьої дитини, вона й сама не знає, адже веде аморальний спосіб життя,  зловживає спиртними напоями. Тож вагітність бажаною для неї не була.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст.117 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство матір'ю новонародженої дитини).

Психіатрична експертиза повинна встановити, чи усвідомлювала жінка свої дії. Якщо вина матері-вбивці буде доведена, їй загрожує позбавлення волі на строк до 5 років, повідомляє Мукачівський МВ УМВС.

21 квітня 2015р.

Теги: немовля, закопала, мати

Коментарі

яяяяяяяяяя 21.04.2015 / 17:34:04
Стерелізувати як сучку, аби не розмножалася більше

НОВИНИ: Кримінал

15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
11:02
/ 5
На Закарпатті затримали митника за хабар у $3 700
» Всі новини