Раніше судимий мукачівець обкрадав церкви на Закарпатті

Раніше судимий 23-річний мукачівець обікрав дві святині в м.Мукачеві та монастир на Свалявщині. Зараз зловмисник перебуває під вартою.

Раніше судимий мукачівець обкрадав церкви на Закарпатті

Протягом лютого-березня у м.Мукачеві сталися крадіжки з місцевого греко-католицького Успенського собору на пл.Федорова та з Свято-Миколаївського жіночого монастиря.

Невдовзі нахабного церковного злодія спіймали правоохоронці. Ним виявився 23-річний раніше судимий житель м.Мукачева.

Як розповів сам затриманий, спершу він зайшов до собору, аби дізнатись графік богослужінь. А вже наступного дня навідався знову – аби викрасти скриньку для пожертв. Ввечері після закінчення служби дочекався, доки всі вийдуть з собору, а тоді схопив скриньку і вибіг на вулицю. У скриньці було близько 3500 гривень.

Наступного дня, коли священики виявили зникнення скриньки, вони звернулись до міліції. На камері відеоспостереження, яка розміщена в храмі, чітко було видно хлопця, який виносив гроші.

Через кілька днів цей злодій обікрав прочанина у жіночому монастирі. Там зловмисник викрав з чужої кишені три дорогі мобільні телефони вартістю 20 тисяч гривень. Один  телефон злодій продав, два інші вилучили правоохоронці й повернуть власникові.

Зловмисника затримано. За даним фактом слідчий міськвідділу відкрив кримінальне провадження за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Затриманому мукачівцю доведено ще ряд крадіжок, зокрема і з монастиря в с.Драчино сусіднього Свалявського  району. Триває досудове розслідування, повідомляє Мукачівський МВ УМВС.

 

21 квітня 2015р.

Теги: ценркви, мукачівець, крадіжка

НОВИНИ: Кримінал

15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
11:02
/ 5
На Закарпатті затримали митника за хабар у $3 700
» Всі новини