Підтверджень інформації, що словака під Михайлівцями смертельно травмував саме закарпатець, наразі немає (ФОТО)

Словацькі джерела стверджують, що йдеться про громадянина України

Підтверджень інформації, що словака під Михайлівцями смертельно травмував саме закарпатець, наразі немає (ФОТО)

Cерйозна аварія на вулиці Mierovej в місті Стражске окресу Михайлівці  близько 22 години,16 квітня, забрала життя 53-річного пішохода Василя Г., що виявився місцевим мешканцем. Як повідомляє поліція, чоловік несподівано вибіг під колеса автомобіля марки Skoda Fabia, яким керував 27-річний громадянин України. Після наїзду постраждалий впав на вітрове скло авто. Помер після перевезення до лікарні.

Перевірка водія на вживання алкоголю, сроблена на місці ДТП, показала негативний результат. Чи був п'яним пішоход, покаже перевірка, повідомила речник регіональної поліції Яна Месарова.

Автомобіль зазнав збитків на суму у €200. Подальші обставини аварії і ступінь провини учасників ДТП підлягають подальшому дослідженню.

Факт, що за кермом шкоди перебував саме мешканець Закарпаття, як про це повідомили деякі закарпатські новинні ресурси, словацькі ЗМІ не підтверджують - у повідомленнях йдеться узагальнено про громадянина України. Однак, враховуючи велику кількість закарпатських авто на дорогах Східної Словаччини, припустити таку ймовірність можна.

19 квітня 2015р.

Теги: Стражске, Михайлівці, пішохід, аварія

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

15:18
У Розтоках на Рахівщині розшукали зниклого 2-річного хлопчика Фото новинаВідео новина
15:03
У Дунковиці на Берегівщині жінка з Мукачева загинула під час спалювання сухотрав'я Фото новина (РОЗШИРЕНО)
11:22
/ 1
У Дунковиці на Берегівщині жінка згоріла, спалюючи сухостій
00:07
У Нижній Апші на Тячівщині у гаражі згорів ВАЗ 2109, а поруч обгорів Ford Mondeo Фото новина
17:23
Уночі між Перечином і Кам'яницею мотоцикліст із пасажиркою травмувалися, зіткнувшись з оленем Фото новина
12:56
У Чорній Тисі на Рахівщині зранку неділі згорів Jeep
11:57
У суботу закарпатські рятувальники тричі вирушали в гори на допомогу травмованим
11:47
В Ужгороді в каналі виявили потопельника
22:20
У горах на Прикарпатті розшукали туристок з Ужгорода з песиком Фото новина
13:54
У Мукачеві патрульним довелося допомагати дівчині, яка різала вени на руці Фото новина
11:21
Молодий чоловік з Новоселиці на Тячівщині потрапив до реанімації з опіками половини тіла
11:15
У Бороняві Хустської громади в штучному ставку виявили тіло 83-річного чоловіка
11:04
У Хусті горіло Peugeot, а в Мукачеві – Volkswagen Фото новина
11:30
У Берегові врятували від вогню будинок, де горіло в одній кімнаті Фото новина
15:26
У Руській Мокрій на Тячівщині 16-річний мотоцикліст в'їхав у місток на узбіччі, його пасажир-одноліток загинув Фото новина
13:07
У Лінцях на Ужгородщині через пожежу в надвірній споруді загорівся будинок Фото новина
11:31
У Сюрте на Ужгородщині горів будинок Фото новина
15:30
У Середньому Водяному на Тячівщині вигорів дерев'яний поверх 2-поверхового будинку Фото новина
15:23
У Холмці на Ужгородщині, поки жінка поралася в городі, загорівся будинок Фото новина
11:24
У Бедевлі на Тячівщині горів лакофарбувальний цех підприємства Фото новина
11:21
/ 2
У понеділок у Великому Березному горіла Audi, а у Білій Церкві на Тячівщині – Volvo
16:27
За добу на Закарпатті гірські рятувальники тричі поспішали на допомогу Фото новина
13:58
У Драчині Свалявської громади п'яний водій Volkswagen-а врізався в Nissan на узбіччі, постраждали пасажири Фото новина
13:30
У Мукачеві до реанімації обласної дитячої лікарні з важкими опіками потрапила 5-річна дитина
13:13
На Драгобраті при спуску п'яний 20-річний житель Ясіні перекинув свій мотоцикл разом з 19-річним пасажиром Фото новина
» Всі новини