У рамках "Майся фесту" на травневі свята в Ужгороді діятиме фотозона "Сімейний пікнік"

Відвідувачі фестивалю матимуть нагоду і собі зробити тематичне фото у стилі "сімейного травневого пікніка", повідомляють організатори заходу.

У рамках "Майся фесту" на травневі свята в Ужгороді діятиме фотозона "Сімейний пікнік"

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сімейне свято "Майся фест" як символічний захід з нагоди відкриття сезону пікніків пройде в Ужгороді упродовж 1-3 травня у Боздоському парку.

Наразі організатори заходу продумовують остаточну програму, втім, про деякі її акції вже повідомляють. Так, наприклад, вже відомо про заплановану в рамках "Майся фесту" дивогонку. Нині ж також повідомили про облаштування в парку локації, де діятиме фотозона "Сімейний пікнік". На локації професійні фотографи робитимуть тематичні світлини "за дякую": скринька із таким надписом, куди й збиратимуться гроші, буде розташована у межах фотозони. Ймовірно, виручку відтак в тих чи інших відсотках передадуть на потреьи АТО - за аналогією із акцією "Фото патріота", бо ж про благочинну складову фесту також повідомлялося раніше.

Наразі організатори також закликають усіх, хто бажає долучитися до фестивалю як учасники, зголошуватися у соцмережах.

"Співаки, гурти, артисти інших жанрів! Є бажаючі виступити на "Майся фест!" 1-2-3 травня? Можливо хтось хоче провести змагання, конкурс або майтер-клас? А може ви хочете смажити пампушки, продавати свої вироби з бісеру або малювати тимчасові тату хною? Просимо відгукнутись всіх потенційних учасників фестивалю. Давайте разом зробимо це свято начиченим і дійсно народним!", - закликають організатори.

Залишити своє побажання щодо участі у фестивалі можна, повідомивши про це у спеціально створеній у соціальній мережі Фейсбук "координаційній" спільноті. "Майся фест".

 

14 квітня 2015р.

Теги: фотозона, сімейний пікнік

Коментарі

харя 15.04.2015 / 08:55:43
С этим парком и связыватся не хочется,особенно с администрацией,сплошные поборы,,как нибудь сами!!!

НОВИНИ: Соціо

13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
00:50
/ 2
Суд в Ужгороді покарав працівницю митниці за хабарництво штрафом
02:20
/ 3
Проти журналістки-розслідувачки із Закарпаття, яка пише про вітряки у горах, знову публікують замовні статті
23:30
/ 3
ДЕІ відмовляється надати акт перевірки законності будівництва на полонині Руна, – УПГ
13:53
/ 1
На Тячівщині сьогодні зустрічали полеглого Героя Юрія Бороді Фото новина
20:45
Учасники екоклубу в Ясінях мандрували Стежкою Довбуша у Карпатському національному парку Фото новина
14:06
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині провели в останню дорогу захисника Андрія Закладного, що помер під час лікування Фото новина
13:48
/ 5
Учителька математики з Іршави розв'язала одну з найдавніших "нерозв'язних" математичних задач — трисекцію кута
13:18
Відкрито реєстрацію на липневі зміни дитячого екоосвітнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
22:35
/ 7
Подружжя волонтерки та військового зупиняють рух на транспортному мосту в Ужгороді на хвилину мовчання Відео новина
21:46
/ 8
Виноградівський фейкомет Староста придумав фейк про позов "краматорців" до "Закарпаття онлайн"
12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 4
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
» Всі новини