Паралельно із виділенням в Ужгороді землі "піджаку", ділянки "пакетом" надали родині І. Волошина та всьому колективу "Унгварського"

Таку заяву за проміжковими підсумками перебігу розслідування справи за заявою Євгена Рахімова до правоохоронних органів озвучив сьогодні під час обговорення резонансних проектів рішень, що виносяться на сесію Ужгородської міської ради.

Паралельно із виділенням в Ужгороді землі "піджаку", ділянки "пакетом" надали родині І. Волошина та всьому колективу "Унгварського"

Як повідомляло Закарпаття онлайн, свого часу під час громадських слухань Євген Рахімов заявив про окремі "земельні схеми", втілювані нинішнім першим заступником міського голови Іваном Волошиним. Розповів, зокрема, як перший заступник мера обманним шляхом «завербував» його брата як «піджака» під отримання земельної ділянки.

Тоді, повідомив Євген Рахімов, на заяву міліція не змогла не відреагувати – інформацію було внесено до ЄРДР. 

«В ході розслідування було виявлено ознаки злочину, факт підробки підпису брата. Крім того, з’ясувалося, що мій брат начебто тримав ділянку у так званому районі Садовий – ділянку було виділено сесію рішенням, яким одночасно отримали земельні ділянки також вся родина Івана Волошина, включно із дружиною і тещею, а заразом – увесь персонал «Унгварського».

 
07 квітня 2015р.

Теги: піджак, Волошин, земля, родина

Коментарі

театр 07.04.2015 / 18:34:42
банда зверху- банда знизу -і раби так є , було і буде - допоки земля буде деградація суспільства -матеріальні цінності вище людських маєш кришу -кради поки не зловлять зависники немає відповідальності -маєш відкупишся, питання в ціні людство за тисячі років не змінилось рано чи пізно піде і зарева і всі інші але від зміни осіб - сума не міняється стуси, черноволи, скрябіни в силках, тюрмах і аваріях загинули , а ті хто залишились слухняні барани

сорри 07.04.2015 / 17:51:45
В тюрму паскуду! Скільки ще можна знущатися над народом?

НОВИНИ: Кримінал

17:52
/ 2
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
14:41
У Виноградові чоловік обікрав пацієнтку лікарні під час відвідувань Фото новина
12:48
/ 1
У Ракошині 30-річний чоловік під час застілля зарізав знайомого Фото новина
16:33
На Закарпатті військовому дали 2 роки умовно за переправлення чоловіків через кордон
11:26
На Закарпатті за тиждень викрили три нові схеми переправлення ухилянтів за кордон Фото новина
15:25
/ 5
У поліції розпочали перевірку за фактом загибелі лебедів у Буштині через ймовірне умисне отруєння Фото новина
15:38
На Закарпатті викрили канал переправлення військовозобов’язаних до Угорщини Фото новина
11:02
/ 16
Керівниці поліклініки в Міжгір'ї, яка за хабарі направляла чоловіків на МСЕК, випустять з-під варти за 60 тис. грн застави Фото новина
09:29
/ 4
Громаді Ужгорода через суд повернули привласнену колишнім депутатом автобусну зупинку
08:47
/ 8
Головного травматолога Тячівської лікарні, який за хабарі робив інвалідність, оштрафували на 17 тис. грн
18:01
Суд виніс вирок мукачівцю, який продавав наркотики просто «з рук у руки» Фото новина
16:39
У Берегові 20-річний хлопець обікрав будинок 61-річної жінки Фото новина
13:47
/ 6
Воловецький суд відмовив прокуратурі у продовженні відсторонення від посади голови-"хабарника" Жденіївської селищної ради Култана
» Всі новини