У пришвидшеному темпі та з порушенням процесуальних норм суд у Львові вирішив, що Погорелов – таки мер Ужгорода

Сьогодні у Львівському апеляційному адміністративному суді завершився розгляд справи за апеляційними скаргами на рішення Ужгородського міськрайонного суду, відповідно до якого на посаду міського голови обласного центру Закарпаття повернувся Віктор Погорелов.

У пришвидшеному темпі та з порушенням процесуальних норм суд у Львові вирішив, що Погорелов – таки мер Ужгорода

Як повідомила Закарпаття онлайн громадський юрист Наталія Майстренко, своїм рішенням, порушуючи процесуальні норми та у явному поспіху, колегія суддів підтвердила рішення Ужгородського міськрайонного суду щодо скасування рішення міської ради від 19 лютого 2014 року про відсторонення з посади міського голови Віктора Погорелова, яке власне й апелювали заявники.

За словами Наталії Майстренко, рішення апеляційним судом Львова приймалося усупереч усім процесуальним нормам – жодне з клопотань заявників, без жодних на те причин та пояснень, не було задоволено. 

Згаданим рішенням, відзначила громадський юрист, суд вчергове і відчутно похитнув віру у верховенства права та справедливості, які б мала забезпечувати судова гілка влади. Адже ухвалою Львівській апеляційний суд залишив громаду 120-тисячного міста під керівництвом людини, яка системно спричиняється до правопорушень, про що свідчить і складений відносно Віктора Погорелова протокол про корупцію.

 
07 квітня 2015р.

Теги: суд, Погорелом, мер, процесуальні норми

Коментарі

юристу 08.04.2015 / 00:46:09
це не справа про незаконне звільнення.

юрист 07.04.2015 / 15:15:35
При поданні даного позову до суду не ставилося запитання: чи гідний Погорелов бути мером? чи вірні рішення він приймав? чи бажають люди бачити його на цій посаді? Предмет позову стосується: законності звільнення останнього з посади, а підстави для звільнення чітко регламентуються законом. Якщо людини була звільнення всупереч всім нормам законодавства як суд може визнате таке рішення законним? Суддю не запитують чи вподобаєте ві конкретну людину чи ні, чи хотіли б ви бачити особу на посаді мера, яка ваша думка? Є правовідносини і є закон, який їх регламентує і лише так суд вершить правосуддя.

НОВИНИ: Соціо

17:10
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 2
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 6
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
10:03
/ 2
Підтверджено загибель зниклого безвісти воїна з Білок Ігоря Скогорева Фото новина
08:56
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали водія з 2,33‰ алкоголю в крові Фото новина
18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 2
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
10:20
На кордоні зі Словаччиною тимчасово сповільнять пропуск пішоходів через пункт «Малі Селменці»
09:26
На Закарпатті стартує конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026» Фото новина
09:03
На схилах Чорногори зацвіла рідкісна наскельниця лежача Фото новина
18:12
/ 3
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
18:14
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
» Всі новини