Закарпатська митниця ДФС спрямувала до бюджету майже 630 млн грн

До Державного бюджету протягом першого кварталу 2015 року за результатами зовнішньоекономічної діяльності учасників ЗЕД, з якими співпрацювала Закарпатська митниця, надійшло 627 млн грн. Це, порівняно з аналогічним періодом 2014 року, більше на 121 млн грн, або 24%. До прикладу, у березні до казни було спрямовано 295 млн грн, що на 60 млн більше ніж у першому місяці весни 2014-го.

Закарпатська митниця ДФС спрямувала до бюджету майже 630 млн грн

За результатами коригування митної вартості товарів протягом січня-березня до Державного бюджету було спрямовано 12,2 млн грн; за рахунок класифікаційної роботи та за рахунок контролю правильності визначення країни походження товарів – 0,9 млн грн.

Основними бюджетоформуючими товарами, митне оформлення яких здійснювалось з початку 2015 року, в зоні діяльності Закарпатської митниці були: «нафтопродукти» – ввезено на загальну митну вартість 262,9 млн грн, при цьому сплачено митних податків на загальну суму 95 млн грн; «легкові транспортні засоби» – ввезено на 159,5 млн грн, при цьому сплачено митних податків на 71 млн грн; «шини до транспортних засобів» – ввезено на 103,4 млн грн, сплачено митних податків на 34,1 млн  грн.

З початку 2015 року митницею забезпечено перерахування до Державного бюджету: ввізного мита – 115,6 млн грн, акцизного податку – 68,2 млн грн та податку на додану вартість – 434 млн грн.

 

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області 

06 квітня 2015р.

Теги: митниця, бюджет

НОВИНИ: Соціо

09:01
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 22 листопада
19:00
/ 4
У Мукачеві засудили жінку, яка торгувала метамфетаміном біля школи Фото новина
17:51
/ 2
У Карпатах рятувальники йшли крізь хуртовину до заблукалих туристів Фото новина
16:49
У Мужієві під час пожежі загинув 75-річний чоловік Фото новина
14:25
На війні поліг захисник із села Довге на Хустщині Володимир Беля Фото новина
11:45
/ 1
На Закарпатті патрульні за місяць винесли 66 постанов за їзду без ременів безпеки
10:10
У Нижньоворітській громаді зустрінуть і проведуть в останню дорогу полеглого Героя Олександра Крамаренка з Абранки Фото новина
18:18
/ 4
Закарпаття готується до запуску нового переходу на кордоні з Румунією Фото новина
17:27
До Мукачева прибув евакуаційний потяг із родинами переселенців Фото новина
15:52
На Закарпатті прикордонники затримали двох порушників та їхнього переправника Фото новина
15:01
/ 1
У Мукачеві провели в останню путь полеглого Героя Євгена Мазія Фото новина
12:00
Майстер спорту з Мукачева поїде на Чемпіонат світу до Японії Фото новина
09:48
/ 3
У Великих Лазах на Ужгородщині попрощаються з 42-річним воїном Євгеном Калиняком Фото новина
09:01
/ 6
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень на 20 листопада
18:31
В Ужгороді водій їздив п’яним і спричинив ДТП Фото новина
17:17
На Закарпатті викрили схему переправлення ухилянтів, яких маскували під військових Фото новина
14:53
/ 5
Лікаря на Міжгірщині судитимуть за завищення ціни рентген-апарата на понад пів мільйона грн Фото новина
13:35
/ 1
У Мукачеві попрощаються із полеглим Героєм Євгеном Мазієм Фото новина
10:41
/ 3
Жителі села Іза протестують через запровадження карантину після спалаху гепатиту А Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень електроенергії на 19 листопада
17:26
/ 1
Ужгородка розтрощила дорожній знак та втекла Фото новина
11:30
/ 1
Черговий раунд для забудови полонини Руна: ліс на Закарпатті обстежать під будівництво ЛЕП
09:24
/ 3
Кінолога Чопського прикордонного загону Андрія Сливоцького та його вівчарку Вайка відзначили на всеукраїнській церемонії "Чотирилапі захисники"
08:45
Під час конкурсу "Міс і Місіс Закарпаття" активістки вийшли з плакатами проти руйнування гір під вітряки Фото новина
17:43
Закарпатські прикордонники затримали групу чоловіків, які намагалися втекти до Словаччини Фото новина
» Всі новини