На Закарпатті стартувала акція ВБФ «Серце до серця» – «Врятуй життя дитини» (ФОТО)

У всіх регіонах України з 1 до 30 квітня 2015 року проходитиме Х Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Врятуй життя дитини», головною метою якої є збір коштів на придбання реанімаційного медичного обладнання для обласних дитячих лікарень України.

На Закарпатті стартувала акція ВБФ «Серце до серця» – «Врятуй життя дитини» (ФОТО)

Про результати минулорічної акції і плани щодо цьогорічної в прес-центрі Закарпатської ОДА сьогодні розповіли Яна Сидор - обласний представник фонду та координатор акції на Закарпатті, Єлизавета Біров - заступник начальника управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА, Денис Ман - начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, Юрій Бедей - голова Студради Закарпатської області.

Як йшлося на прес-конференції, акція відбуватиметься десятий рік поспіль і за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За дев’ять років діяльність фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 23 264 788,98 грн. Минулого року спільними зусиллями у всій Україні волонтерами зібрано2 746 228,35 грн., за рахунок яких закуплено для передачі дитячим обласним лікарням у безоплатне користування медичне обладнання для діагностики і лікування зору.

Торік Закарпатська область увійшла у трійку лідерів за результатом збору коштів у період проведення акції «Я хочу бачити життя». За допомогою волонтерів нам вдалося зібрати –235 094,21 грн. На зібрані в області кошти  закуплено і передано дитячій лікарні офтальмологічне обладнання:

- Систему лазерну ЛІМТ – 1шт.

- Мікроскоп операційний офтальмологічний YZ20P5 «Біомед» портативний – 1шт.

Цьогорічний старт акції відбудеться у вигляді велопробігу 4 квітня, у суботу. Початок «Сердешного велопробігу» о 15:00. Збір біля Лінгвістичної гімназії в Ужгороді (набережна Незалежності).

Фінал акції заплановано на 26 квітня на площі Театральній, де пройде концерт та флешмоб на підтримку хворих дітей. Крім того, на тих вихідних триватиме масовий збір коштів у всіх містах Закарпаття. На зібрані кошти ВБФ «Серце до серця» планує закупити реанімаційне обладнання в Закарпатську обласну дитячу лікарню.

Аби зібрати якомога більше коштів та зробити акцію масовою, до організації долучилось управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, котре стало посередником між волонтерами в районах та обласними координаторами, а також допомогло налагодити збір коштів у шкільних навчальних закладах.

Організаційною та волонтерською роботою зазвичай займаються закарпатські студенти. Тут співпрацю забезпечує Студентська рада Закарпатської області.

02 квітня 2015р.

Теги: серце до серця

НОВИНИ: Соціо

11:27
На Закарпатті оголосили високий рівень пожежної небезпеки
14:10
У боях за Україну поліг військовий Іван Панасенко із села Крива на Тячівщині Фото новина
09:58
На війні загинув ужгородець Євген Буков, який був батьком шістьох дітей Фото новина
09:43
/ 4
На війні з рф поліг захисник із села Пастілки на Ужгородщині Василь Юзьо Фото новина
17:10
/ 2
В Ужгороді попрощалися з 35-річним воїном Михайлом Тіщенком, який понад півтора року був зниклим безвісти Фото новина
16:01
На війні загинув військовий із Ясіні Василь Вербищук Фото новина
13:40
На війні з рф загинув захисник із Чинадійова на Мукачівщині Юрій Майнгаст Фото новина
11:57
/ 2
На Рахівщині затримали переправника, який вів чоловіка до Румунії через річку Фото новина
10:46
На Закарпатті зупинили перевантажену вантажівку Mercedes-Benz Фото новина
10:07
/ 1
На війні з росією поліг захисник із Міжгір’я Олег Шанко Фото новина
08:59
/ 3
Від початку року у Барвінку сталося вже 12 пожеж на сміттєзвалищі Фото новина
20:14
/ 4
Скандальні "Вітропарки", що планують знищити вітряками унікальне високогір'я на Закарпатті, зареєстрували новий індустріальний парк у Хусті
18:39
/ 7
Головою Рахівського районного суду обрано Марію Марусяк Фото новина
18:37
Крафтові бренди Закарпаття представили на найбільшій туристичній виставці світу Фото новина
16:31
На Закарпатті зустріли прах керівника ОУН Андрія Мельника і його дружини Фото новина
16:22
У понеділок в Мукачеві попрощаються з полеглим на війні з росією Іваном Чавою Фото новина
15:57
/ 1
У Мукачеві п’яний водій вантажівки спричинив ДТП Фото новина
11:03
/ 1
"Дуту" справу проти закарпатської журналістки Олени Мудрої закрили
10:55
/ 1
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Михайлом Тіщенком Фото новина
09:18
На Закарпатті раптово помер молодий військовослужбовець Нацгвардії Фото новина
18:07
У Хусті зустріли захисника, який повернувся з російського полону Фото новина
17:04
На Закарпатті судитимуть підприємця за незаконне будівництво рибників на 2 га землі Фото новина
13:05
На Хустщині підприємство сплатить майже 800 тис. грн боргу за оренду землі Фото новина
11:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Іваном Кирʼяновим Фото новина
10:09
/ 1
Визнано загиблим військового із Перечина Мілана Пастеляка, який з лютого був безвісти зниклим Фото новина
» Всі новини