На Закарпатті судитимуть митника, який «випустив» 12 тимчасово ввезених авто, які насправді залишилися на території України

Прокуратурою Закарпатської області завершено розслідування кримінального провадження щодо вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.362 та ч.1 ст.364 КК України, а саме несанкціонованої зміни інформації, яка обробляється у автоматизованих системах, комп'ютерних мережах, вчинені особою, яка має право доступу до неї і зловживання службовим становищем, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам.

На Закарпатті судитимуть митника, який «випустив» 12 тимчасово ввезених авто, які насправді залишилися на території України

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні наразі скеровано до суду для розгляду по суті.

Встановлено, що інспектор одного з митних постів Чопської митниці управління ДФС у Закарпатській області вніс зміни до програмного комплексу митниці щодо вивезення громадянами дванадцяти транспортних засобів.  Хоча насправді вказані транспортні засоби та громадяни того дня у пункті пропуску в напрямку виїзд, кордон України не перетинали, відповідно, у зоні митного контролю митного поста не перебували, митне оформлення та митний контроль не проходили.

Це, крім підриву авторитету органу державної влади, призвело і до звільнення з-під митного контролю та зміни митного режиму цих дванадцяти транспортних засобів, які раніше були завезені на територію України у режимі тимчасово ввезення для особистого користування та зняття їх з контролю Чернівецькою митницею Міндоходів.

До того ж, через такі незаконні дії митника, вказаних осіб, які ввезли автомобілі, звільнено і від адміністративної відповідальності та сплати штрафів на суму близько 200 тис. грн. за перевищення ними строків тимчасового ввезення товарів на митну територію України та доставки товарів до митного органу понад 10 діб, повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

 

27 березня 2015р.

Теги: митник

НОВИНИ: Кримінал

17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
13:22
/ 4
Закарпатця судитимуть за спробу вивезти до Словаччини майже $1 млн у тайнику Audi Фото новина
11:51
/ 6
Масштабну міжнародну наркосхему викрили за участю закарпатців Фото новина
20:31
/ 1
Водієві "Уралу", який в Іршаві смертельно травмував мотоцикліста, присудили 7 років тюрми Відео новина
19:48
/ 1
Виноградівський суд ув'язнив прикордонника на 7 років за переправлення "ухилянтів"
» Всі новини