Балога перерахував "досягнення" уряду Яценюка

Народний депутат Віктор Балога вважає популізмом риторику уряду Арсенія Яценюка про, начебто, впровадження реформ в Україні.

Балога перерахував "досягнення" уряду Яценюка

"Хотілося б вірити в будь-які нісенітниці уряду, що реформи успішно втілюються.

Але, лише протягом року:

- політика Кабінету Міністрів та НБУ призвела до зубожіння населення;

- замість дерегуляції, створено умови, за яких бізнесом стало займатися не вигідно, а створювати нові робочі місця – не реально;

- авіаперевізники, які працювали навіть за Азарова, з жахом тікають з нашого ринку;

- безвізовий режим з ЄС зник з порядку денного. Вступ до Євросоюзу нам уже не пропонують навіть у віддаленій перспективі;

- кредитні рейтинги України вперше впали до історичного мінімуму;

- корупція проникла у всі сфери життя. Навіть на людських життях уже навчилися заробляти", –- констатує політик на своїй сторінці в соціальній меержі Фейсбук.

"За бажання цей список можна продовжити. Але і те, що перелічено – це щонайменше заявка на антирекорд. Це ж як треба було постаратися, щоб всього лише за рік довести країну до такого? Боюся навіть уявити, на які ще «досягнення» здатен цей уряд і цей прем’єр. Тому, його треба терміново відправляти у відставку, пане Президенте, переформатовувати коаліцію і персональний склад Кабінету Міністрів. Інакше вони до того допрацюються, що поки до влади прийдуть чесні люди, їм уже не буде чим керувати у цій країні – усе розвалиться. А те, що не розвалиться – розкрадуть", – вважє В.Балога.

27 березня 2015р.

Теги: корупція, реформи

Коментарі

Фінансист 2015-03-28 / 21:37:12
Навіщо Балога учергове перераховує "досягнення" цього ворога слов"янського народу? Може пора поставити питання про суверенітет НБУ, який вже понад 20 років є структурним підрозділом Федеральної системи США? До речі, завдяки цій паразитичній системі 40 відсотків заробленого Україною, висмоктується пархатими глобалістами. Хіба Балога цього не знає?

свідомий 2015-03-28 / 09:10:23
То може й Україну перейменувати в Грузію? Поки самі не виліземо з цього болота, нам ніхто не допоможе.

СВІДОМОМУ 2015-03-28 / 08:25:24
А з Грузії взяти премєра слабо?

ЗвіздЄЦ ПР 2015-03-28 / 01:52:34
Знов за рибу гроші... :( Я і без вас знаю, хто поганий. І теорію перезавантаження теж сповідую. От тільки хороших, вартих влади людей в Ужгороді не бачу. І у вас, як бачу, ідеальних кандидатур, за котрі самому б не було соромно, теж нема. А хіба я не про це з самого початку говорив: що відсутність тих, на кого можна зробити ставку, це проблема не Балоги, а проблема самого Ужгорода?

Йду спати. Думайте, може хтось спаде на гадку. Цікаво буде почути і обговорити... :))

все просто 2015-03-28 / 01:30:18
По розгону фракції нема що дискутувати - розігнали за відставку Щадея.
Щодо кандидатур. Бурхливе суспільне життя після революції винесло на поверхню, на щастя, велику кідькість яскравих, молодих, активних людей з принциповою позицією. Замість цього призначають семалів-шандорів. Був шанс залучити цих людей до процесу державного управління через громадську раду при ОДА. Так іі очолив фаворит Устича з минулого століття Греньо!!!
Я ж не любіюю ніякі кандидатури чи партії. Через рак після майдану стало очевидним, що назріла необхідінсть повного перезавантаження влади на всіх рівнях - Києві, області. місті. І повірте, думка Балоги з цього приводу вже мало кого цікавить. Він мав шанс показати як треба формувати нову владу - не скористався.

ЗвіздЄЦ ПР 2015-03-28 / 01:22:38
Так, на другий день. Тому, що пов'язли в корупційних схемах, похеривши партійно-фракційну дисципліну. Хіба не так?
То озвучите свої ідеальні кандидатури? Якщо ні, то яка ціна вашій критиці кандидатур від Балоги? :)
Може, заодно, назвете, в яких партіях в Ужгороді кандидатури кращі?

все просто 2015-03-28 / 01:15:50
Фракцію розігнали на другий день після відставки молодого дарування. Чубірко ще змушений був виправдовуватись щодо своєї опосередкованої участі в цьому дійстві.
По-перше, мені, на щастя , ніяких повноважень не бракує. По-друге, ніхто і не збирається щось проплонувати людині, яка послідовно оточує себе примітивними корупціонерами.
п.с. Погнав би Балога Щадея за відставку Сарваша - показав би , що орієнтується в Ужгороді на професійних і принципових людей.

ЗвіздЄЦ ПР 2015-03-28 / 01:05:16
Ми з вами розходимося в інформації про причини розпуску фракції в міськраді.

А щодо кандидатур, то ви не пропонуйте - нема у вас, судячи з усього, таких повноважень - пропонувати Балозі. Просто озвучте... :)

все просто 2015-03-28 / 00:59:46
"В Ужгороді всі уроженці звідкілясь там - корінних практично нема." - от це якраз і для "піпла", який звідкілясь там. Корінні ужгородці, яких, повірте шановний, багато в славетному Ужгороді - таке не "хавають".
Фракцію в міськраді розігнали за відставку корупціонера Щадея. Ніякого секрету. Потім іншого корупціонера - фігуранта кримінальної справи по котельням, підписанта дерибанних рішень, дипломованого комерсанта за глибокі знання у сфері еклогії призначили швиденько керівником обласного управління еклогії. Де реакція? Призначають підписанта липових ващуківських дипломів Шандора начальником управління туризму. Де реакція? Та і, власне, по Чубірку - де реакція? Звільнив Щадей принципового архітектора Петра Сарваша, який намагався врятувати наше місто від дерибану гуцула - де реакція? Не бачити принципових і компетентних людей в Ужгороді - проблема не ужгородців. Просто в команді Віктора Івановича немає попиту на таких людей. Відтак, немає сенсу і щось пропонувати.

ЗвіздЄЦ ПР 2015-03-28 / 00:23:45
Будете спілкуватися на рівні популізму, озвученого в вашому постскриптумі, розмови не вийде - ви не на виборах, аби спілкуватися в такому дусі, а я не "піпл", котрий "хаває" такі речі.

Ми говорили не про Ужгород і область, а про призначення Балоги. Зокрема в ужгороді. Ви просили кандидатуру - я вам назвав. Ви, до речі, погодилися.

Фракцію ЄЦ у міськраді, наскільки я вкурсі, розігнали не через Щадея, а через участь у корупційних схемах. Оцінку Трикурові як очільнику ужгородського ЄЦу дано чітко - аж до позбавлення мандата обласного депутата.

В Ужгороді всі уроженці звідкілясь там - корінних практично нема.

Запитання повторюю, бо ви чуєте тільки те, що хочете чути: "Давайте поговоримо від зворотнього: а кого б, на вашу думку, Балога мав підтримати в сьогоднішньому Ужгороді, щоби ви потім йому не дорікали? :)"

все просто 2015-03-28 / 00:03:54
Золтан Золтанович Лендєл - родзинка на палітрі закрпатського чиновництва! Жодних заперечень.
Але ж мову ведемо по Ужгороду і обласному керівництву.
"Підтримав юне дарування Щадея як, здавалося, найбільш адекватне з усієї ужгородської неадекватності. Зажерлося - перестав підтримувати." - так із-зі його відставки розігнали фракцію в міськраді, а не за корупційні оборудки.
"Погані кадри в Ужгороді - проблема не Балоги, а проблема Ужгорода." нагадує мені месію Ющенка, якого його нація не розуміла))).
"Підтримав юне дарування Щадея як, здавалося, найбільш адекватне з усієї ужгородської неадекватності." - назвати уродженця Скотарського найбільш адекватним представником обласного центру - ну, ви, шановний і утнули!)))
П.с. Спроба всіх ужгородців назвати "ужгородською неадекватністю" свідчить про проблеми адекватності самого автора.

ЗвіздЄЦ ПР 2015-03-27 / 23:49:21
Абсолютно пристойне кадрове рішення Балоги - Лендєл у Мукачеві. Нормальний цивілізваний мер, у місті - порядок.
Погані кадри в Ужгороді - проблема не Балоги, а проблема Ужгорода. Насправді, дії Балоги по Ужгороду абсолютно адекватні. Підтримав юне дарування Щадея як, здавалося, найбільш адекватне з усієї ужгородської неадекватності. Зажерлося - перестав підтримувати. Так і щодо інших...
Давайте поговоримо від зворотнього: а кого б, на вашу думку, Балога мав підтримати в сьогоднішньому Ужгороді, щоби ви потім йому не дорікали? :)

Так от 2015-03-27 / 23:43:24
О, а тут спекотно! Історична довідка - після місцевих виборів 2006 року Рата стартував не на одних виборах. Ужгородці його кожного разу спонукали до польоту над Парижем. Не приписуйте Мукачеву зайвих заслуг.

все просто 2015-03-27 / 23:34:57
Єдиний, хто підтримує на плаву тему по Короні - О. , за що йому великий респект.

все просто 2015-03-27 / 23:31:51
До речі, тему по Короні ціною неімовірних зусиль самостійно підтримує на плаву О. , за що йому великий респект. Соррі.

все просто 2015-03-27 / 23:30:41
Волошин сам написав цілком мотвовану заяву (ну, не ужився він з Трикуром))). Трохи порийтеся в неті - знайдете її скріншот. Після гучних заяв Балоги по Короні не послідувало ЖОДНИХ конкретних дій по відновленню законності. Ні від нього самого, ні від фракції в обласній владі, ні від фракціі в міській владі. До речі, тему по Короні ціною неімовірних зусиль самостійно підтримує на плаву О. , за що йому великий респект.
А Балога в недалекому минулому повернув до влади підстилку Ледиди корупціонера-Погорєлова - також ні для кого не секрет. Після того, як Щадей погруз у корупційних оборудках (не буду перераховувати).
Назвіть одне пристойне кадрове рішення Балоги.

ЗвіздЄЦ П 2015-03-27 / 23:23:10


Ну і визначіться, нарешті, чи ужгородці Ратушняку самі "дали оцінку і без Мукачева", чи, все-таки, внаслідок того, що Балога підтримав на виборах Погорєлова? Бо логіка у вас втрачена... :)


ЗвіздЄЦ ПР 2015-03-27 / 23:20:56
Тобто, для початку ви визнаєте, що Балога визнав помилкою підтримку Погорєлова і що Волошин пішов з фракції після того, як його зробити це "попросив" Балога? Чи будете перескакувати на те, що хочеться?

все просто 2015-03-27 / 23:14:40
Ну,ну да... А потім інший ставленик балоги - Щадей переписав Волошину Корону, за крадіжку якої ніби-то попросили Волошина на вихід. І не лякайте вже ужгородців Ратушняком - йому містяни вже дали оцінку і без Мукачева.
Назвіть хоч одне пристойне (не корупційне) кадрове рішення Балоги.

ЗвіздЄЦ ПР 2015-03-27 / 22:37:12
Балога вже давно визнав помилкою підтримку Погорєлова на виборах (хоча, як на мене, ця помилка є дуже відносною, бо дозволила не допустити ще більшу помилку - прихід до влади Ратушняка, за що маємо бути вдячні Балозі), а І.Волошин пішов з фракції після того, як його про це "попросив" Віктор Балога - http://zakarpattya.net.ua/News/99449-Deputat-prychetnyi-do-vykupu-Korony-v-ponedilok-pokyne-IETS-DOPOVNENO

НОВИНИ: Різне

11:26
Волкер: Росія остаточно втратила можливість повернути Україну в імперію
13:53
/ 6
Новинський та голова РПЦ в Україні Онуфрій зустрілися з головою РПЦ Кирилом у Росії
10:22
/ 1
Угорщина відмовилась від критики закону про освіту у проєкті заяви саміту Україна-ЄС – ЗМІ
10:19
/ 2
Соратник Медведчука купив ZIK
22:54
/ 1
40 років потому експертиза довела, що Івасюк не міг вчинити самогубство
22:48
Розслідування убивств на Майдані затяжні та неефективні – місія ООН
12:53
/ 13
Зеленський не обіцяв знизити тарифи, а жартував – представник президента
08:10
/ 1
Під стінами АП протестували проти "капітуляції", стався конфлікт
12:45
Київстар разом з Альфа Страхування пропонує нову послугу – страхування для мандрівників
05:56
/ 3
Коломойський має повернути Приватбанку щонайменше 212 млрд грн
08:44
/ 1
Ідею скасування блокади ОРДЛО Кучма озвучив з подачі представників ОРДЛО
08:20
/ 4
Глава МЗС Угорщини в РФ заявив про необхідність перегляду санкцій проти Москви
13:08
/ 1
До літа Київстар зробив 4G безлімітним
12:44
/ 3
Петиція за відставку Авакова набрала необхідну кількість голосів
09:34
/ 9
Приватбанк підозрює Коломойського та Боголюбова у відмиванні 470 мільярдів доларів
20:04
/ 1
У Мінську розглянуть пропозицію Кучми зняти блокаду з ОРДЛО
19:57
/ 1
Медведчук, попри обіцянки Зеленського, заявив, що вестиме переговори щодо Донбасу і надалі
19:30
/ 1
66% українців за те, щоб українська мова була єдиною державною мовою
08:22
КС обговорить указ про розпуск ВР за тиждень
16:26
Чотири причини перейти на 4G
12:48
УІНП відповів Зеленському: пам’ятник Жукову мав бути знесений, правової колізії немає
19:21
/ 1
Папа Римський у Трансильванії закликав угорців і румунів залишити розбіжності в минулому
12:52
/ 1
У Вашингтоні хочуть надати Україні статус головного союзника США
10:26
Штучний дефолт мав би дуже високу ціну для України - ЄК
12:21
"Земля під вами буде горіти" – у Раді відреагували на слова партнера Зеленського
» Всі новини