Влада Закарпаття провела в Мукачеві нараду на тему оборони області та країни

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль у суботу, 21 березня, провів зустріч з керівниками районів області та військовими з приводу питань, пов’язаних з безпекою краю та країни.

Влада Закарпаття провела в Мукачеві нараду на тему оборони області та країни

На нараді були присутні й народний депутат України Віктор Балога, Мукачівський  військовий комісар Ігор Гусєв, командир 128-ї бригади Сергій Шаптало, начальник Мукачівського військового шпиталю Ярема Бекер.

Учасники зібрання обговорили будівництво фортифікаційних споруд, які потрібні для зміцнення оборони держави, й спорудженням яких опікуватимуться різні регіони краю, в тому числі і Закарпаття. А також – питання, пов'язані з цивільною обороною громадян, у тому числі тему об’єктів укриття, системи оповіщення, тощо.

Василь Губаль наголосив, що Україна має готуватися до важких випробувань, і сподіватися на зменшення активності ворога не доводиться. "Ми маємо бути цього свідомі та згуртуватися!", - зазначив керівник Закарпаття.

Чи не найбільша увага була приділена темі підтримки військових – від забезпечення лікування та оздоровлення і до виділення земельних ділянок, допомоги. До слова, в керівник краю ініціював створення в області єдиної системи забезпечення потреб вояків – учасників АТО, а також соцзахисту родин, і вона вже починає роботу у форматі проекту "Прямий контакт".

Відтак Василь Губаль звернувся до представників влади та відповідальних осіб з вимогою не чекати звернень, а самим прямувати до людей, цікавитися їх проблемами та щиро прагнути їх вирішити й діяти для цього ефективно.

Користуючись нагодою, голова ОДА акцентував і на питаннях, так би мовити, "другого фронту" - зокрема, переходу на альтернативне опалення, наслідком чого є економія й відмова від газу, розповів про заходи цієї програми, що активно втілюється, й закликав представників районів бути активними в цих справах.

Прес-служба Закарпатської ОДА

21 березня 2015р.

Теги: оборона

НОВИНИ: Соціо

18:36
В Ужгороді патрульні затримали водія, який перевищив норму алкоголю більш ніж у 11 разів Фото новина
12:10
На війні з рф загинув 30-річний Герой із Чинадійова на Мукачівщині Василь Дзямко Фото новина
22:47
/ 2
Європарламент у своїй резолюції розкритикував побудову вітряків на високогір’ї Карпат
15:17
/ 2
На Закарпатті 13-річний хлопець отримав важкі травми, впавши з електросамоката Фото новина
14:11
На Мукачівщині медики надали допомогу постраждалому в ДТП, випадково ставши свідками аварії Фото новина
12:57
/ 1
На Закарпатті зросла кількість випадків сказу серед тварин
10:20
У Сваляві попрощалися зі Станіславом Клочковським, що загинув у 2024-му на російській Курщині Фото новина
16:12
Ужгород провів в останню путь воїна Василя Мартина Фото новина
15:29
У Хусті прощаються із полеглим на війні з рф захисником Ярославом Коцаком Фото новина
14:57
Рятувальники евакуювали туристку, якій стало зле біля водоспаду Шипіт Фото новина
11:38
/ 1
На Закарпатті облаштовують тимчасовий об'їзд через зруйновану дорогу поблизу Липецької Поляни Фото новина
16:51
На Рахівщині рятувальники допомогли травмованій туристці з Київщини Фото новина
11:27
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Василем Мартином Фото новина
14:49
Через негоду туристи заблукали на маршруті до Говерли Фото новина
12:26
В Ужгороді через карантинного шкідника вирубають ясени на одній із вулиць Фото новина
11:39
На Мукачівщині знайшовся 73-річний грибник, якого три доби шукали в лісі Фото новина
09:02
/ 2
На Мукачівщині двоє підлітків постраждали в аварії на електросамокаті
15:18
Таксист на Рахівщині помітив пожежу та допоміг вчасно викликати рятувальників Фото новина
10:00
В Ужгороді попрощалися із захисником Юрієм Легезою, який більше року був безвісти зниклим Фото новина
09:10
У Карпатах рятувальники евакуювали двох туристів Фото новина
17:42
/ 5
На Закарпатті екслісничому повідомили нову підозру через декларацію Фото новина
16:32
/ 1
У Сваляві гойдалка вдарила по голові дворічну дівчинку
16:03
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні 34-річним Василем Митровкою Фото новина
15:39
/ 8
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра очолила "Суспільне Ужгород"
15:20
У Мукачеві затримали п'яного водія, який намагався втекти від патрульних Фото новина
» Всі новини