Суддя Ференц визнав, що голова Перечинської РДА в резонансному інциденті не був п'яний

В Ужгородському міськрайонному судді відбулося судове засідання по розгляду цивільної справи стосовно голови Перечинської РДА Івана Бібена.

Суддя Ференц визнав, що голова Перечинської РДА в резонансному інциденті не був п

Про це Закарпаття онлайн повідомили в ГО "Спеціальний контроль".

За його підсумком головуючий суддя Андрій Ференц прийняв рішення, що у зазначеному інциденті за участі інспекторів ДАІ, свідком якого став активіст "Спеціального контролю", чиновник не вживав спиртні напої за кермом і не побачив суті правопорушення у діях Івана Бібена.

«Спецконтролівці» усі зібрані відео мають намір використати з метою люстрації судді А.Ференца.

20 березня 2015р.

Теги: Іван Бібен

Коментарі

цук 2015-03-25 / 12:26:15
йцук

бухар Олег Васильович 2015-03-21 / 19:06:17
Я б на місті Бібена вимагав ще й компенсацію, а то всякі там ГО дозволяють собі порочити чесне імя великого державного діяча.

своі 2015-03-21 / 18:36:25
де правий сектор ці гокупили тоже

Ференц 2015-03-21 / 17:59:42
Аш будете ня топити, ліпше у шампанському, мош?

lheu 2015-03-21 / 16:31:08
небожатко, Бібен...антаку ганьбу пережив...хах)))))))))

собутильник 2015-03-21 / 15:21:36
На сисе позорище Ференца чкода вірьовки, його доста втопити в тазіку пива :)

правда 2015-03-21 / 14:30:11
я неодно разово говорив поки не почнуть вышати судыв прокурорыв порядка не буде бо вони важають себе вишшою расою +богами

ЗАКАРПАТСЬКI ТIНI 2015-03-21 / 03:36:06
ми приступаемо до роботи
скоро увидите

Патріот 2015-03-20 / 20:36:29
Не приписуйте все Вікторові Балозі, це була не його кандидатура. Правда інша, якби у нас були СПРАВЖНІ громадські активісти, вони би такого службрвця просто на робоче місце недопустили. Ну випив собі, на щастя аварію не зробив, нікого не забив і сиди собі тихо й не будораж людей. Так ні, звязався з такими ж суддями-алкоголіками і справді кидає тінь на Балогу, бо всі ж бачили на відео що був п"яний як чіп. Хіба то його двійник був?

БІЛА ГОРЯЧКА 2015-03-20 / 20:35:45
най тот алкаш суддя Ференц сам сяде за грати замісто Бібена, сесе буде гуманно.

БІЛА ГОРЯЧКА 2015-03-20 / 20:32:54
най тот алкаш Ференц сам замісто Бібена, сесе буде гуманно.

психотерапевт 2015-03-20 / 20:28:36
правосуддя по-балогівськи! або він туй ніпрічьом? )))

ужгородець 2015-03-20 / 17:59:07
ференц- ти умніца!!!!!!!!!!!

Лео. 2015-03-20 / 17:43:44
Суддя Ференц і Гісема визнав директором, хоча підприємство так і не подало протокол про обрання Гісем В.В. директором Ужгородського коньячного заводу.

нарколог 2015-03-20 / 16:02:01
П"яне чучело, яке за бабло зробить любу незаконну гадость

Феміда 2015-03-20 / 15:37:58
Це не суддя, а корупційно-алкогольна карикатура на суддю. Він більше у запоях, ніж на роботі

Бібен 2015-03-20 / 15:01:55
Мушу зізнатись, було нелегко, в першу чергу матеріально (не даремно Ференц їздить на джипі за 1.5 млн. грн.), але я переміг!

Кум 2015-03-20 / 14:58:59
По міркуванням Ференца, який сам не просихає, що якщо Бібен не напився до білої горячки, то він не був п"яний. Як може любитель випити обідити іншого випивоху.

незасуджений 2015-03-20 / 14:57:39
Один з найпродажніших суддів Ужгородського міськрайонного суду. Алкаш, що не просихає.

мішо 2015-03-20 / 14:45:00
Постановив:люстрацію провести через кастрацію, без права оскарження процедури.

НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
» Всі новини