На рейсі Мукачево-Ужгород перевізники відмовляються "пільгово" перевозити пасажирів-учасників бойових дій (ВІДЕО)

Перевізники, які працюють на маршруті Ужгород - Мукачево - Ужгород відмовилися безплатно перевозити пасажирів-учасників бойових дій, зокрема й учасників АТО. Причиною є те, що держава їм не компенсує витрат на пільгові категорії населення.

На рейсі Мукачево-Ужгород перевізники відмовляються "пільгово" перевозити пасажирів-учасників бойових дій (ВІДЕО)

Богдан майже чотири місяці воював на Донбасі. В лютому отримав посвідчення учасника бойових дій. Тепер, за законом, має право на безкоштовний міжміський проїзд. Та водії автобусів Мукачево - Ужгород таких пасажирів, як Богдан, перевозити відмовляються.

"Це не по-людськи, але поки часу розбиратися немає, вже як закінчиться все - то можна взятися і за тих перевізників. Може, якби вони були там, бачили ту ситуацію - то, можливо, би по інакшому ставилися", - каже Галина Сернівка дівчина Богдана

Телефоном журналісти телеканалу "Інтер" зв'язалися з керівником "Закарпатавтотрансу". Він спочатку заперечував, що водії маршруту Ужгород - Мукачево не перевозять пільговиків, проте, згодом, визнав. Але у всьому звинуватив обласних чиновників.

"Просто облдержадміністрація не довела справу до кінця, бо коли вони давали їм договір на рейс - вони мали їм надати і другий договір про соціальні замовлення на пільгові категорії населення", - пояснює голова правління ПАТ "Закарпатавтотранс" Йосип Кречко.

В обладміністрації не приховують: справді заборгували перевізникам 4 мільйони гривень за пільгові перевезення. Але - кажуть - не впускати до автобуса людину з посвідченням учасника бойових дій - незаконно. Тому вже звернулися до правоохоронців.

"Щоб вони прийняли міри до тих перевізників, які відмовляють, порушуючи статтю 37 про автомобільний транспорт, а також щоб притягнути відповідних перевізників по статті 60, де накладається штраф у вигляді 10 неоподаткованих мінімумів громадян", - повідомили в Закарпатськійт ОДА.

Утім, не на всіх закарпатських маршрутах водії відмовляються перевозити учасників бойових дій. Якщо є час на очікування - транзитні автобуси, які проїжджають через Мукачево - беруться довезти таких пасажирів до пункту призначення, йдеться у сюжеті телеканалу "Інтер".

20 березня 2015р.

Теги: перевізники, учасники, бойові дії

Коментарі

микола 20.03.2015 / 20:14:18
Тупий Бичківський румин Едік - начальник управління???

Генек 20.03.2015 / 13:11:06
В обладміністрації не приховують: справді заборгували перевізникам 4 мільйони гривень за пільгові перевезення.

Але міліцію чомусь на перевізників викликають... шо за?

НОВИНИ: Соціо

09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 22 січня
18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
17:27
На Закарпатті функціонує 31 Пункт незламності, решта готові до відкриття
16:33
На День Соборності в Ужгороді презентують унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті"
16:08
/ 1
У Тячеві прощатимуться з полеглим на війні з росією Олександром Томишинцем Фото новина
15:11
Закарпаття увійшло до лідерів України за народжуваністю у 2025 році
13:09
На гірськолижному курорті Закарпаття травмувалася 15-річна дівчина Фото новина
11:04
В Ужгороді зростає захворюваність на гострі респіраторні інфекції
10:07
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Михайлом Королем Фото новина
09:14
/ 1
Письменник Андрій Любка повідомив, що йде в ЗСУ Фото новина
08:56
Відключення електроенергії на Закарпатті 21 січня
18:03
/ 2
Закарпатські прикордонники зафіксували багряне полярне сяйво над Торунським перевалом Фото новина
16:30
Внаслідок поранень помер захисник із села Осій на Хустщині Ярослав Кобаль Фото новина
14:34
/ 1
На Закарпатті правоохоронці ігнорують порушення внесення даних у електронну систему обліку деревини у Брустурянському надлісництві Фото новинаВідео новина
13:58
Музеї Закарпаття відвідали понад 660 тисяч туристів у 2025 році Фото новина
08:42
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 20 січня
12:58
У дитячій лікарні Закарпаття успішно завершили складне ортопедичне лікування Фото новина
10:16
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Хижа на Берегівщині Віктор Світлинець Фото новина
16:11
/ 2
Житель Тячівщини намагався підкупити прикордонників на «Лужанці» Фото новина
14:16
Укрзалізниця повідомляє про затримки низки рейсів на Закарпаття через обстріли рф
10:36
Сьогодні у Ясіні зустрінуть траурний кортеж із полеглим захисником Андрієм Сергійчуком Фото новина
08:51
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 18 січня
15:58
/ 3
На Закарпатті обговорили можливий перехід шкіл на дистанційне навчання через ситуацію в енергосистемі Фото новина
08:43
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнення електроенергії 17 січня
22:33
Підтверджено загибель Михайла Сомоша з Дротинців Виноградівської громади, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини