На Закарпатті шукають найкращих жінку і чоловіка «Обличчя Закарпаття – 2007»

В Закарпатті стартує програма «Обличчя Закарпаття – 2007». До Дня святого Миколая закарпатські експерти: журналісти, митці, політологи визначать найвидатніших особистостей Закарпаття на здобуття Незалежної премії "Обличчя Закарпаття – 2007". Не мають право номінуватися не жителі Закарпатської області.

Про це сьогодні, 2 жовтня, власкору ЗІКу розповів один із організаторів проекту Федір Шандор.

Нагадаємо, що минулого року, у номінації «Політик року» переміг глава Секретаріату Президента Віктор Балога. Серед претендентів на це звання були мер Ужгорода Сергій Ратушняк та народний депутат (БЮТ) Олександр Кеменяш. Цьогорічний список «облич» наразі уточнюється і доповнюється, але, зі слів Федора Шандора, у ньому вже є прізвища вже названих депутатів. «Обличчями» минулих років на Закарпатті також були: екс-начальник УМВС України у Закарпатській області Юрій Рахівський та теперішній мер Мукачева Василь Петьовка.

Окрім політичних діячів, експерти визначать найкращих серед підприємців, меценатів, діячів культури. Назвуть найкращі ЗМІ області, а також визначать найкращу закарпатську жінку і закарпатського чоловіка. Крім того, до бюлетеню включено спеціальну почесну номінацію під назвою "Людина Закарпаття".

"Мукачево.net" з посиланням на ЗІК
03 жовтня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
23:49
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 5
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
» Всі новини