У Львові знайомитимуться з героїчними сторінками історії Закарпаття через фільм “39-й. Карпатська Україна"

18 березня продовжується показ документально-історичних фільмів про визначні події історії України та стрічок, що формують історичну пам’ять українців із циклу «Історія в кадрі».

У Львові знайомитимуться з героїчними сторінками історії Закарпаття через фільм “39-й. Карпатська Україна"

Відповідні кінопокази відбуваються у Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці в рамках реалізації спільного проекту Громадського руху «Зарваницька ініціатива», Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького”, ГО “Пліч-о-пліч заради майбутнього”, ГО “Громадська варта” та Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Покази відбуваються щосереди із 15-00 до 16-00. Наступної середи, 18 березня, поруч із ффльмом “Українські Державники – Михайло Вербицький” львів'ян та гостей міста запрошують переглянути також документальний історичний фільм  “39-й. Карпатська Україна”.

У фільмі Закарпатської ОДТРК з циклу програм “Третій відділ”, відзнятого у 2009 році, наведені нові факти, причини появи і припинення існування державного утворення Карпатської України. Країни мрій. Чи могла існувати ще одна країна на початку Другої світової війни? Стратегія чи помилка Президента Августина Волошина? Людини – яка була проголошена Президентом нового державного утворення, але втекла під час збройної сутички між регулярною армією та щойно утвореним військовим угрупуванням. Ще одна правда про незалежну державу, яка проіснувала три дні із вуст свідків та істориків….

15 березня 2015р.

Теги: історія, фільм, героїчні сторінки, Карпатська Україна

НОВИНИ: Соціо

18:10
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 3
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 6
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
10:03
/ 2
Підтверджено загибель зниклого безвісти воїна з Білок Ігоря Скогорева Фото новина
08:56
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали водія з 2,33‰ алкоголю в крові Фото новина
18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 2
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
10:20
На кордоні зі Словаччиною тимчасово сповільнять пропуск пішоходів через пункт «Малі Селменці»
09:26
На Закарпатті стартує конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026» Фото новина
09:03
На схилах Чорногори зацвіла рідкісна наскельниця лежача Фото новина
18:12
/ 3
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
18:14
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
» Всі новини