На нараді в президента Закарпаття критикували за 30-процентну мобілізацію – Губаль

На нараді у Президента України Петра Порошенка за участі голів облдержадміністрацій Закарпаття критикували за низький відсоток мобілізованих до лав Збройних Сил.

На нараді в президента Закарпаття критикували за 30-процентну мобілізацію – Губаль

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив голова Закарпатської ОДА Василь Губаль.

"Повернувся з Києва, де мав нараду у Президента України Петра Порошенка. Питання – найактуальніші: безпека держави та соціальний захист учасників АТО. Є позитиви, є й негативи. Звісно, Закарпаття критикують за мобілізаційну кампанію – область не справляється з доведеними показниками, виконуємо лише 30%. Але в той же час маємо хороші результати праці, спрямованої на підтримку родин військових. Загалом обласна рада виділила на ці потреби більше двадцяти мільйонів гривень, продовжуємо цю роботу, – повіомив В.Губаль. – На нараді, власне, чи не в першу чергу йшлося саме про увагу, яку слід звертати на військових, котрі повертаються із зони бойових дій – це і соціальний захист, і всі питання, пов’язані зі здоров'ям, і залучення їх до спілкування з призовниками, майбутніми мобілізованими, а також, в разі потреби, працевлаштування. Працюємо. До слова, на Закарпатті сімейні лікарі вже відвідали понад три сотні наших солдатів зі 128-ї бригади, які повернулися на ротацію, прагнемо належно реагувати на всі питання, які виникають у вояків. Щодо оздоровлення, то кожен регіон підходить до цього по-своєму. Наприкінці минулого тижня провів нараду з представниками санаторіїв "Укрпрофоздоровниці" та обласних служб, мета – налагодити зручний механізм забезпечення реабілітації бійців, прибравши бюрократичні перепони. Очікую на швидкі результати. До речі, цікаво було почути про досвід Львівщини – там відкрили "єдине вікно", де координують роботу, пов’язану з соціальним захистом військових, їхніх родин, наданням допомоги, тощо. Ми теж маємо напрацювання в цьому напрямку, розроблено пам'ятку, узгоджуємо працю служб, аби військові мали ту підтримку, яка належна їм по праву. Водночас, якщо є вартий уваги досвід інших регіонів – можемо його застосовувати й у нашій області. Завдання – важливі, й усьому, що стосується учасників АТО – перша увага".

15 березня 2015р.

Теги: Губаль, мобілізація

НОВИНИ: Соціо

19:57
/ 1
Комітет Бернської конвенції розгляне скаргу щодо загрози знищення природних середовищ на Тересві внаслідок будівництва мініГЕС
17:43
На Донеччині поліг Олександр Росоха з Берегова Фото новина
16:48
Через загибель захисника Івана Головчака у Нижньоворітській громаді у середу оголосили жалобу Фото новина
11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
» Всі новини