На Закарпатті громадянин Угорщини, щоб перетнути кордон із контрабандними сигаретами, телефонував у антикорупційний сервіс (ФОТО)

Громадянин Угорщини повертався з України в Угорщину на транспортному засобі «AUDI 100» з угорською реєстрацією, у газовій установці приховав 480 пачок сигарет «MARLBORO GOLD». Щоб не видати себе, він обрав «зелений коридор».

На Закарпатті громадянин Угорщини, щоб перетнути кордон із контрабандними сигаретами, телефонував у антикорупційний сервіс (ФОТО)

Перетнути кордон угорець вирішив майже опівночі, в пункті пропуску «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС. Працівники митниці прийняли рішення провести поглиблений огляд транспортного засобу із залученням спеціаліста по встановленню газового обладнання. Громадянин Угорщини, довго не думаючи, зачинив машину й почав телефонувати на антикорупційний сервіс «Пульс» та скаржитись на затримку в митному оформленні, просив пришвидшити цей процес, і тим самим «тиснути» на працівників митниці.

Через три години з моменту як угорець заїхав на пункт пропуску, він надав можливість провести огляд транспортного засобу.

В ході огляду випущено наявний у балоні газ й демонтовано газовий балон, що знаходився в багажному відсіку, а всередині балону виявлено приховані сигарети вітчизняного виробництва з фільтром із акцизними марками України. Вартість тютюнових виробів 9 360 грн, ще 40000 гривень склала вартість автомобіля.

Від надання пояснення громадянин Угорщини відмовився.

Таким чином громадянин скоїв дії, спрямовані на переміщення сигарет через митний кордон України, з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ. Ці дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених часиною 1 статті  483  Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил тютюнові вироби та транспортний засіб вилучено, повідомляє відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Фото прес-служби Чопського прикордонного загону

13 березня 2015р.

Теги: кордон, Угорщина, контрабанда, сигарети, антикорупційний сервіс

НОВИНИ: Кримінал

17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 4
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 9
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 1
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
09:01
На Закарпатті судитимуть держвиконавця, який обіцяв «вирішити питання» за 20 тис. грн Фото новина
17:57
/ 8
На Закарпатті судитимуть чоловіка за проросійську пропаганду в соцмережах Фото новина
15:41
/ 1
На Закарпатті завершили розслідування ДТП, де загинуло подружжя й постраждала 3-річна дитина Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті судитимуть реєстратора за незаконну «переписку» землі померлої жінки Фото новина
11:10
/ 1
Сімейний насильник з Ужгородщини отримав 9 років за смертельне побиття співмешканки
17:44
Закарпатський митник налагодив канал ввезення годинників без сплати мит Фото новина
» Всі новини